صفحه اصلی / عمومی / Website Design به سبک هوانوردی؟

Website Design به سبک هوانوردی؟

نحوه نصب جوملا Aviation
راهنمای نصب گام به گام راهنمای جوملا Web Design

این درس موضوعات زیر را پوشش می دهد:

دانلود نرم افزار جوملا مورد نیاز ۳ نصب بسته
فایل های جوملا را به سرور خود آپلود کنید
ایجاد پایگاه داده Website برای جوملا استفاده کنید
برو از طریق فرآیند نصب

این آموزش نحوه نصب جوملا به صورت دستی در حساب میزبانی وب شما را توضیح می دهد. ما بر روی نصب جوملا ۳ تمرکز می کنیم؛ چرا که آخرین شاخه پایدار به طور رسمی برای همه پروژه های جدید توصیه می شود.
دانلود نرم افزار جوملا مورد نیاز ۳ نصب بسته

برای شروع یک نصب جوملا در یک سرور وب، ابتدا باید بسته نصب جوملا را دانلود کنید. توصیه می کنیم که جوملا را فقط از وب سایت رسمی برنامه دانلود کنید – aviation.joomla.org. اگر شما بسته نصب جوملا ۳ را از غیر رسمی دانلود کنید، خطر فایل های مخرب در فایل های راه اندازی وجود دارد.

پس از کلیک بر روی دکمه َAviation Website Design برای آخرین نسخه جوملا، بسته نصب به هارد دیسک شما ذخیره می شود. تعیین محل نصب بسته (باید به نام Joomla_X.X.X-Stable-Full_Package.zip یا مشابه آن) که شما فقط آن را دانلود کرده اید و استخراج آن را به یک پوشه جدید.
فایل های جوملا را به سرور خود آپلود کنید

حالا شما باید فایل ها و پوشه های استخراج شده را به سرور وب خود آپلود کنید. ساده ترین راه برای آپلود فایل های نصب جوملا از طریق FTP است. برای اطلاعات دقیق در مورد چگونگی آپلود فایل ها از طریق FTP، می توانید FTP Tutorial را بررسی کنید.
ایجاد پایگاه داده MySQL برای جوملا استفاده کنید

بعد، شما نیاز به ایجاد یک پایگاه داده MySQL و اختصاص دادن یک کاربر به آن با مجوز کامل. برای دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی انجام این کار، می توانید آموزش ما در مورد چگونگی ایجاد نام کاربری و پایگاه داده MySQL را بررسی کنید. پس از ایجاد پایگاه داده Aviation Web Design و کاربر، اطمینان حاصل کنید که نام پایگاه داده، نام کاربری پایگاه داده و رمز عبور که تازه ایجاد کرده اید را بنویسید. شما برای کسانی که برای فرایند نصب نیاز دارید.
برو از طریق فرآیند نصب

اگر فایل های نصب را آپلود کرده اید، به سادگی مرورگر خود را باز کرده و به دامنه اصلی خود (یعنی http://mydomain.com) یا به زیر دامنه مناسب (یعنی http://mydomain.com/joomla) بروید، بسته به جایی که شما بسته نصب جوملا را آپلود کرده اید هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، شما به اولین صفحه ی جوملا نصب می شود. در اولین گام فرایند نصب، شما باید اطلاعات لازم را در مورد سایت خود و نام کاربری اداری خود اضافه کنید.

Aviation Website Design have a peek at this web-site provides the highest quality aviation website design, web development all around the world.

  نام سایت: نام سایت شما را وارد کنید. اکثر قالب ها برای عنوان اول شما استفاده می کنند.
   توضیحات: شرح مختصری از وب سایت خود را اضافه کنید. این اگر و در جایی که این متن نمایش داده شود بستگی به الگو شما دارد.
   ایمیل مدیریت: یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید این خواهد شد برای بازیابی رمز عبور و پیام های سیستم استفاده می شود.
    نام کاربری: نام کاربری اداری شما لطفا یک نام کاربری منحصر به فرد را انتخاب کنید، به جای “admin” یا “administrator” از آنجا که آنها اغلب حملات هکرها هستند.
   رمز عبور مدیریت: رمز عبور را به عنوان قوی که ممکن است اضافه کنید.
    سایت آفلاین: انتخاب کنید که آیا پس از اتمام نصب، سایت شما باید خارج شود. برای این آموزش ما این گزینه را به NO تعویض می کنیم (سایت بعد از نصب زنده خواهد بود).

هنگامی که تمام فیلدهای مورد نیاز را پر کنید، دکمه Next را فشار دهید تا با نصب ادامه یابد.

در صفحه بعد، شما باید اطلاعات لازم را برای پایگاه داده MySQL خود وارد کنید.

نوع پایگاه داده: به طور پیش فرض این مقدار به Marketing تنظیم شده است. به این ترتیب، Aviation SEO یک نسخه بهینه شده از پایگاه داده Aviation Web به طور منظم است و در سرورهای Hosting پشتیبانی می شود.
نام میزبان: یکبار دیگر، مقدار پیش فرض Travel Agencyرا بگذارید.
نام کاربری: نام کاربری برای پایگاه داده Aerospace خود را وارد کنید
رمز عبور: رمز عبور برای نام کاربری پایگاه داده را وارد کنید
نام پایگاه داده: نام پایگاه داده SEO را که می خواهید استفاده کنید را وارد کنید
پیشوند جدول: جوملا این پیشوند را به تمام جداول پایگاه داده اضافه می کند. این مفید است اگر شما می خواهید میزبانی جوملا های مختلف در یک پایگاه داده واحد. شما باید مقدار پیش فرض را ترک کنید.
فرآیند پایگاه داده قدیمی: اگر شما هر پایگاه داده ای موجود داشته باشید، انتخاب کنید چه کاری را با جداول موجود انجام دهید که توسط نصب کننده مورد نیاز است. گزینه ها برای حذف یا پشتیبان گیری از هر گونه اطلاعات موجود در مورد جایگزینی است. توصیه می کنیم که این گزینه را برای پشتیبان گیری تنظیم کنید زیرا مطمئن ترین انتخاب است.

پس از وارد کردن تمام اطلاعات لازم، دکمه Web را برای ادامه ادامه دهید.

شما به آخرین صفحه فرآیند نصب ارسال می شود. در این صفحه می توانید مشخص کنید که آیا می خواهید هر داده نمونه ای که بر روی سرور شما نصب شده است. برای مبتدی ها، توصیه می کنیم که گزینه داده Design Sample را انتخاب کنید زیرا از آن به عنوان مثال / ستون فقرات استفاده می کند که می توانید از آن برای ساخت وب سایت واقعی خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که می توانید تمام مقالات نمونه، منوها و غیره را در هر زمان حذف کنید.

بخش دوم صفحه تمام مراحل پیش نصب را به شما نشان می دهد. سرورهای Aviation تمامی نیازهای جوملا را برآورده می کنند و پس از هر خط یک چک سبز خواهید دید.

 

Are you looking to design an aviation website? Setting up an Aviation Website Design have a peek at this web-site

 

این مطالب را نیز ببینید!

buy instagram followers

Every minute, 300 hours of Instagram videos and photos are newly uploaded onto the platform. …