صفحه اصلی / پخش عمده پوشاک تهران / پخش عمده و تولیدی لباس زنانه در تهران

پخش عمده و تولیدی لباس زنانه در تهران

پخش عمده و تولیدی لباس زنانه و دخترانه در تهران

پخش عمده و تولیدی لباس زنانه تهران

پخش عمده لباس زنانه تهران

تولیدی مزون ونوس در تهران

عمده فروشی پوشاک ونوس با عرضه مستقیم لباس در تهران، از تولیدی پوشاک و حذف واسطه ها سعی بر ارتباط مستقیم با مغازه داران و بنکداران در سراسر کشور دارد تا با کاهش قیمت ها سود بیشتری برای فروشندگان ایجاد کند.

پوشاک عمده فروش ونوس از تهران و انبار تولیدی کرج و ارسال به کل تهران به صورت غیر حضوری با تنوع لباس و هر آنچه مربوط به پخش عمده پوشاک است ،از انواع لباس زنانه، لباس بچه‌گانه،لباس زیر و جوراب را با تضمین کیفیت در اختیار تمامی فروشندگان در سراسر کشور قرار می دهد. به راحتی می‌توانید با یک تماس به جمع مشتریان پخش پوشاک عمده ونوس بپیوندید و اطلاعات لازم را برای برقراری ارتباط و انجام اولین خرید شما در اختیار بگیرید.

پخش عمده و تولیدی لباس زنانه در تهران

کامل ترین مجموعه پوشاک زنانه را برای فروش عمده به همکاران عزیز در سراسر کشور آماده کرده‌ایم. لباس مجلسی زنانه و لباس اسپورت زنانه ، لباس روزمره زنانه، شلوار زنانه، تیشرت زنانه و انواع لباس و پوشاک زنانه را در یک مجموعه کامل برای شما گرد هم آورده‌ایم.
مجموعه‌ای که هم از لحاظ کیفیت مطلوب هستند و هم باز لحاظ قیمت و تنوع مدل می‌توانند طیف وسیعی از سلیقه‌ها و نیازها رو پوشش دهد. دیگر لازم نیست نگران تامین پوشاک زنانه برای لباس فروشی و بوتیک خود باشید.

شماره تماس و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ونوس ۰۹۹۰۳۹۶۷۵۹۱ با مدیریت فروش آقای محمدی 

نمونه کارهای لباس زنانه ما برای ارسال به سراسر استان تهران و سایر شهرستانها

پخش عمده پوشاک ونوس از سال ۱۳۹۳در بازار بزرگ تهران و کرج فعالیت خود را آغاز کرده است.
در طول سال‌ها فعالیت مرکز پخش پوشاک ونوس تجربه همکاری با تولید کنندگان و واردکنندگان معتبر پوشاک کشور را داشته و توانسته است با تکیه بر تجربه و اعتبار خود مجموعه کاملی از انواع پوشاک را برای عرضه به بوتیک‌ها و فروشندگان لباس سراسر کشور گرد هم بیاورد.
در مجموعه ونوس انواع لباس‌ و پوشاک زنانه اعم از لباس مجلسی زنانه و لباس روزمره زنانه و مانتو زنانه با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب موجود است.

شماره تماس و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ونوس ۰۹۹۰۳۹۶۷۵۹۱ با مدیریت فروش آقای محمدی 

لباس عمده تهران | تولیدی پوشاک زنانه تهران | نصف قیمت بازار تهران

فروش عمده لباس زنانه در تهران

مرکز پخش عمده لباس زنانه تهران

عمده لباس زنانه تهران | عمده تیشرت زنانه تهران| پخش عمده پوشاک تهران


منبع

دیدگاهتان را بنویسید