صفحه اصلی / پارالمپیک توکیو / پخش زنده جودو پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ [۷ شهریور]

پخش زنده جودو پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ [۷ شهریور]

پخش زنده جودو پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ را با ما ببینید. امروز از ساعت ۶ صبح دو نماینده ایران یعنی محمدرضا خیرالله زاده و وحید نوری کار خود را آغاز می کنند.

در میان ۶۲ ورزشکار اعزامی به توکیو، نام دو جودوکار نیز دیده می‌شود. وحید نوری در وزن منفی ۹۰ کیلوگرم و محمدرضا خیرالله‌زاده در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم نفرات اعزامی به بازی‌های پارالمپیک توکیو هستند که حضور در این رویداد را زیرنظر محمدرضا حاج‌یوسف‌زاده سرمربی تیم ملی تجربه خواهند کرد. این دو ورزشکار سابقه حضور در پارالمپیک را ندارند و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، اولین تجربه آنها محسوب می‌شود.

پخش زنده جودو پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰

پخش زنده جودو پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ [۷ شهریور]
ساعت پخش جودو ایران پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ / زمان پخش جودو ایران پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰

نوری و خیرالله‌زاده شرایط بسیار خوبی در رنکینگ جهانی دارند و همین مسئله باعث افزایش شانس آنها برای کسب مدال شده است. در آخرین رنکینگ منتشر شده، نوری در رده دوم وزن منفی ۹۰ کیلوگرم قرار دارد و خیرالله‌زاده  نیز صدرنشین رنکینگ وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم است. اما برای پخش زنده این رویداد به یکی از راه های زیر متوسل شوید:

پخش زنده جودو ایران پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ از اپلیکیشن rokkr

اپلیکیشن روکر سرویسی جامع برای استریم فیلم و سریال و مسابقات زنده است که به طور رایگان در اختیار کاربران است. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید رقابت های پارالمپیک را دنبال کنید. برای آموزش کار با این سرویس و تماشای پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ از این لینک استفاده کنید. در این سرویس شما به شمار معتنابهی از شبکه های ورزشی از جمله بین اسپورت، اسکای اسپورت، تی آر تی اسپورت و بقیه دسترسی دارید.

پخش زنده جودو ایران پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ از CBC Sports

شما با استفاده از بخش پخش زنده در وب سایت سی بی سی کانادا می توانید تمام رقابت های پارالمپیک توکیو را دنبال کنید. برای این مقصود از این لینک استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که استفاده از این سرویس پخش زنده رایگان مسابقات، نیاز به آی پی کانادا دارد. در نتیجه باید ابتدا با ابزارهای تغییر آی پی به سرور کانادا متصل شوید و سپس وارد این وب سایت شده، از بخش پخش زنده به تماشای رقابت مدنظر خود بنشینید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص پخش زنده جودو پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ [۲ مرداد: دانیال شه بخش]

پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ [۲ مرداد: دانیال شه بخش]

تیم ملی بوکس ایران نیز در المپیک توکیو ۲۰۲۰ نمایندگی در اوزان مختلف دارد. برای …

دیدگاهتان را بنویسید