صفحه اصلی / پارالمپیک توکیو / پخش زنده تکواندو مهدی پوررهنما پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ [۱۲ شهریور]

پخش زنده تکواندو مهدی پوررهنما پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ [۱۲ شهریور]

پخش زنده تکواندو مهدی پوررهنما پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ را با ما ببینید. نماینده ایران از ساعت ۹:۰۰ صبح رقابت خود را از مرحله یک چهارم آغاز می کند.

در دهمین روز بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، فردا (جمعه) ۴ ورزشکار کشورمان در ۴ رشته برابر رقبای خود قرار می‌گیرند. دوومیدانی، دوچرخه‌سواری، تکواندو و تیراندازی با کمان، رشته‌هایی هستند که ملی‌پوشان ایران در آنها به میدان می‌روند.

در این دوره از بازی‌ها شاهد حضور چند رشته جدید خواهیم بود که در واقع اولین حضورشان در پارالمپیک را تجربه خواهند کرد. یکی از این رشته، پاراتکواندو است؛ رشته‌ای که کاروان ایران امید زیادی به کسب مدال در آن دارد.

پخش زنده تکواندو مهدی پوررهنما پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰

در این دوره از بازی‌ها سه ورزشکار از کشورمان به نام‌های اصغر عزیزی ، مهدی پوررهنما و رایحه شهاب به روی شیاپ‌چانگ خواهند رفت. همچنین پیام خانلرخانی و عاطفه کشاورز مربیان این ورزشکاران در آوردگاه پارالمپیک هستند. مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی جزو مدعیان کسب مدال هستند. این دو ورزشکار از طریق جایگاه‌شان در رنکینگ جهانی سهمیه گرفتند. امروز نوبت به مهدی پوررهنما رسیده که شانس خود برای کسب مدال در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم را بیازماید.

پخش زنده تکواندو ایران پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ از اپلیکیشن rokkr

اپلیکیشن روکر سرویسی جامع برای استریم فیلم و سریال و مسابقات زنده است که به طور رایگان در اختیار کاربران است. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید رقابت های پارالمپیک را دنبال کنید. برای آموزش کار با این سرویس و تماشای پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ از این لینک استفاده کنید. در این سرویس شما به شمار معتنابهی از شبکه های ورزشی از جمله بین اسپورت، اسکای اسپورت، تی آر تی اسپورت و بقیه دسترسی دارید.

پخش زنده تکواندو ایران پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ از CBC Sports

شما با استفاده از بخش پخش زنده در وب سایت سی بی سی کانادا می توانید تمام رقابت های پارالمپیک توکیو را دنبال کنید. برای این مقصود از این لینک استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که استفاده از این سرویس پخش زنده رایگان مسابقات، نیاز به آی پی کانادا دارد. در نتیجه باید ابتدا با ابزارهای تغییر آی پی به سرور کانادا متصل شوید و سپس وارد این وب سایت شده، از بخش پخش زنده به تماشای رقابت مدنظر خود بنشینید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص پخش زنده تکواندو مهدی پوررهنما پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ [۲ مرداد: دانیال شه بخش]

پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ [۲ مرداد: دانیال شه بخش]

تیم ملی بوکس ایران نیز در المپیک توکیو ۲۰۲۰ نمایندگی در اوزان مختلف دارد. برای …

دیدگاهتان را بنویسید