صفحه اصلی / اخبار داخلی / پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ [۲ مرداد: دانیال شه بخش]

پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ [۲ مرداد: دانیال شه بخش]

تیم ملی بوکس ایران نیز در المپیک توکیو ۲۰۲۰ نمایندگی در اوزان مختلف دارد. برای تماشای پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ با ما در ادامه همراه باشید.

تیم ملی بوکس ایران در رقابت های المپیک توکیو ۲ نماینده دارد. رشته ای که با وجود سابقه طولانی حضور در المپیک ها همواره در حسرت کسب جایگاه و مدال بوده است. حال امیدها به این است که المپیک توکیو جایی برای شکستن طلسم باشد.

شاید المپیک توکیو ۲۰۲۰ جایی باشد که نام یک رشته دیگر به شمار رشته های مدال آور المپیکی ایران افزوده شود. ملی پوشان بوکس کشورمان برای کسب سهمیه المپیکی خود برخلاف شمار دیگری از رشته ها تنها در یک رویداد مسابقات قاره ای حاضر شدند و نهایتا دانیال شه بخش و سید شاهین موسوی با موفقیت در این رقابت ها به المپیک توکیو رسیدند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم، دانیال شه بخش نایب قهرمان آسیا در نخستین گام باید به مصاف قهرمان آفریقا از مراکس برود. دانیال در صورت برتری بر حریف خود، در ادامه با لازارو آلوارز کوبایی دارنده سه مدال طلا و دو نقره جهان و البته دو برنز المپیک قرار می گیرد. هدایت تیم بوکس ایران در این رقابت ها را علیرضا استکی بر عهده دارد. برای تماشای پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ با ما باشید.

تماشای بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰

بیشتر بخوانید:

منبع: olympics.com

نظر شما در خصوص پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.


منبع

دیدگاهتان را بنویسید