صفحه اصلی / اینترنت / پخش زنده بسکتبال با ویلچر ایران آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ [۵ شهریور]

پخش زنده بسکتبال با ویلچر ایران آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ [۵ شهریور]

پخش زنده بسکتبال با ویلچر ایران آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ را در تکراتو ببینید. این دومین بازی بسکتبالیست های ایرانی در این رقابت هاست. با ما باشید.

شانزدهمین دوره رقابت‌های پارالمپیک توکیو روز سه شنبه با برگزاری مراسم افتتاحیه رسما آغاز شد و ورزشکاران ۱۶۲ کشور رقابت خود برای کسب افتخار آغاز کردند.

کاروان ایران در این دوره از بازی‌های پارالمپیک با ۶۲ ورزشکار و ۲۱ نفر کادر فنی در ۱۰ رشته ورزشی پاراوزنه برداری، پاراتیروکمان، پارادوومیدانی، پاراتکواندو، پارادوچرخه سواری، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، پاراکانو، پاراجودو و پاراتیراندازی حضور دارد. ساعت پخش بسکتبال با ویلچر ایران و آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ برابر با ۱۲:۳۰ ظهر به وقت ایران است.

پخش زنده بسکتبال با ویلچر ایران آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰

بسکتبالیست های ایرانی روز پنج شنبه و از ساعت ۱۴:۴۵ به وقت محلی (۱۰:۱۵ به وقت تهران) در اولین دیدار در مرحله گروهی به مصاف استرالیا رفتند. دیداری که با شکست سنگین بسکتبالیست های ایرانی با نتیجه ۸۱ بر ۳۹ همراه بود.

تیم بسکتبال با ویلچر ایران روز شنبه شش شهریور در دومین دیدار خود به مصاف آمریکا خواهد رفت. اما برای پخش زنده پخش زنده بسکتبال با ویلچر ایران و آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ به یکی از طرق زیر اقدام کنید.

پخش زنده بسکتبال با ویلچر ایران آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ [۵ شهریور]
ساعت پخش بسکتبال با ویلچر ایران آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ / زمان پخش بسکتبال با ویلچر ایران آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ / ساعت شروع بسکتبال با ویلچر ایران آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰

پخش زنده بسکتبال با ویلچر ایران با آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ از اپلیکیشن rokkr

اپلیکیشن روکر سرویسی جامع برای استریم فیلم و سریال و مسابقات زنده است که به طور رایگان در اختیار کاربران است. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید رقابت های پارالمپیک را دنبال کنید. برای آموزش کار با این سرویس و تماشای پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ از این لینک استفاده کنید.

پخش زنده بسکتبال با ویلچر ایران و آمریکا از CBC Sports

شما با استفاده از بخش پخش زنده در وب سایت سی بی سی کانادا می توانید تمام رقابت های پارالمپیک توکیو را دنبال کنید. برای این مقصود از این لینک استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که استفاده از این سرویس پخش زنده رایگان مسابقات، نیاز به آی پی کانادا دارد. در نتیجه باید ابتدا با ابزارهای تغییر آی پی به سرور کانادا متصل شوید و سپس وارد این وب سایت شده، از بخش پخش زنده به تماشای رقابت مدنظر خود بنشینید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص پخش زنده بسکتبال با ویلچر ایران آمریکا پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ [۲ مرداد: دانیال شه بخش]

پخش زنده بوکس المپیک توکیو ۲۰۲۰ [۲ مرداد: دانیال شه بخش]

تیم ملی بوکس ایران نیز در المپیک توکیو ۲۰۲۰ نمایندگی در اوزان مختلف دارد. برای …

دیدگاهتان را بنویسید