صفحه اصلی / عمومی / نکات مهم در انتخاب رمان ترسناک

نکات مهم در انتخاب رمان ترسناک

نکات مهم در انتخاب رمان ترسناک

نکات مهم در انتخاب رمان ترسناک

رمان های ترسناک یکی از محبوب ترین ژانر ها در میان مردم و بخصوص نوجوانان هستند، آن ها دوست دارند آدرنالین بالا را تجربه کرده و حس شک، وهم و اضطراب را در ذهن خود نهادینه کنند، بخشی از آن مربوط به سنشان خواهد بود.

راستش را بخواهید تحت تاثیر قرار دادن یک شخص با کتاب ترسناک کار سختی برای یک نویسنده هر چند حرفه ای خواهد بود. این که در پاسخ به سوال رمان ترسناک برتر بگوییم کدام موارد گزینه های برتری هستند، یک پاسخ کلیشه ای داریم؛ آن چه خودتان می پسندید؛

استیون کینگ آثاری چون بیگانه، قبرستان، حیوانات خانگی و… را نوشته است.

موارد بیشتر در مورد این سبک رمان را در این سایت بیابید

مقایسه رمان پلیسی و ژانر ترسناک

پاسخ روشن است در رمان های پلیسی شما با هیجان روبرو می شوید، اما خبری از اجنه، شیطان، روح در پس یک خانه ترسناک و… نیست. سایت کتابچین به عنوان یک مرجع بزرگ گردآورنده رمان های صوتی، به شما اجازه دانلود رمان پلیسی، ترسناک و… را می دهد.

واقعیتش نوجوانان عاشق رمان های ژانر وهم و ترس هستند، آن ها مدام به دنبال کاراکتر هایی در این داستان بوده که پایه گذار یک قتل و خونریزی خواهند شد.

فراموش نکنید که در پس هر ترسی داستانی نهفته است، این که نویسنده تا چه حد می تواند ایده پردازی کند نیز بستگی به خلاقیت و هوش او خواهد داشت.

نکات مهم در انتخاب رمان ترسناک

 

محبوبیت رمان های ترسناک نزد نوجوانان

ادگار آلن پو نام دیگری است که آثار های ژانر پلیسی، ترسناک و همینطور رازآلود را نوشته است و او را می توان یکی از برترین ها در این زمینه دانست، از جمله آثار محبوب او می توان به گربه سیاه، قتل های خیابان مورگ و زنده به گور اشاره کرد.

بعلاوه این که رمان های ترسناک معمولا با یک موضوع دیگر نیز ترکیب می شوند که داستان را طولانی تر کنند.

این مطالب را نیز ببینید!

انواع مدل مانتو ایرانی سال ۹۸

مدل مانتو ترکیبی جدید ۲۰۱۹ و ۹۸: مانتو پارچه‌ گیپور کمتر کسی پیدا می‌شود که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *