صفحه اصلی / عمومی / نمایندگی فروش توری مجیک مش magic mesh

نمایندگی فروش توری مجیک مش magic mesh

خرید درب توری مجیک مش اصل با تخفیف ویژه

 

نمایندگی فروش توری مجیک مش magic mesh

در کذشته استفاده از توری های سنتی و زدن پرده رواج داشت. درب های فلزی که حالت توری داشتند ولی باید دائم نصب میشدند و در فصول دیگر هم استفاده میشد در صورتی که نیازی به ان نبود. نسل جدید این توری ها درب توری مجیک مشاست.

مجیک مش درب توری آهنربایی است که به سادگی تمام با چسب دوطرفه یا پونز به اطراف چارچوب در نصب میشود. مگنت یا آهنربای بین توری پس از هر رفت و آمد بهم هم چسبیده و درب قفل میشود. به راحتی در فصول دیگر سال هم جمع اوری میشود تا کثیف نشود. رفت و امد راحت و نصب سریع دو مزیت مهم این توری است.

ابعاد توری آهنربایی magic mesh استاندارد انواع درب میباشد. ارتفاع آن ۱۸۵ سانتیمتر و عرض آن ۱۱۰ سانتیمتر می باشد. گفتنی است عرض ۱۱۰ سانتیمتری  به دو قسمت ۵۵ سانت تقسیم شده که با آهنربا متصل میشود. کیفیت ساخت درب مگنت دار مجیک مش بسیار خوب بوده و جنس توری از پلاستیک می باشد.

توری آهنربایی مجیک مش magic mesh فروشگاه لردیا مناسب برای درب های کشویی ، درب ورودی ، درب حیاط ، درب بالکن ، درب ورودی کمپ ، درب ورودی ویلا ، درب پاسیو  و … است به راحتی و بدون نیاز به هیچ ابزاری قابل نصب است.

نمایندگی فروش توری مجیک مش magic mesh

این وسیله کاربردی به توری مگنتی یا اهنربایی نیز شناخته میشود چون میان پرده که به دو قسمت ۵۵ سانتی متری تقسیم شده مگنت یا آهنربا قرار داده شده تا پس از ورود و خروج درب به صورت خودکار بسته شود. شما با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت  این محصول را میتوانید از  فروشگاه لردیا سفارش دهید. آدرس فروشگاه LORDIA.ORG میباشد. لردیا نمایندگی مجیک مش در تهران بوده که از طریق پیک در تهران و به سراسر ایران به صورت پستی و پرداخت در محل ارسال میکند. برایخرید توری مجیک مش اصل کلیک کنید.

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای خرید درب ضد سرقت

بسیاری از مردم در هنگام خرید خانه و سکونت در آن ابتدا دقت می کنند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *