صفحه اصلی / ادکلن / ماندگاری و پخش بو در عطر کلاب د نویت اینتنس به چه صورت است؟

ماندگاری و پخش بو در عطر کلاب د نویت اینتنس به چه صورت است؟

عطر کلاب د نویت اینتنس دارای رایحه ای فوق العاده دوست داشتنی و جذاب است که این صفت ها موجب شدند بتواند جای پای خود را در دنیای عطر و ادکلن محکم کند.

عطر کلاب د نویت اینتنس محصولی از کمپانی آرماف است که از سال ۲۰۱۵ تولید می شود نگارش آن به زبان انگلیسی به صورت Club de Nuit Intense Armaf for Men می باشد. این عطر تا سال ۲۰۱۸ در فرانسه خط تولید داشت اما پس از این سال توسط کمپانی آرماف در امارات متحده عربی تولید می شود‌. البته زمانی که خط تولید در فرانسه بود، دفتر مرکزی فروش این عطر در امارات قرار داشت. عطر های تولیدی قدیمی تر محصول فرانسه و عطر های تولیدی جدید تر محصول امارات هستند. این عطر دارای رایحه ای فوق العاده دوست داشتنی و جذاب است که این صفت ها موجب شدند عطر کلاب د نویت اینتنس بتواند جای پای خود را در دنیای عطر و ادکلن محکم کند.

عطر کلاب د نویت اینتنس مناسب چه سلیقه ای است؟

این عطر برای دسته ای از آقایان تولید می شود که دوس دارند ظاهری آراسته و شیک داشته باشند و رایحه ای از خود بر جای بگذارند اما نمی خواهند زیاد بابت آن پول پرداخت کنند‌. این عطر اقتصادی گزینه مناسبی برای آن ها می باشد.

ویژگی های ظاهری عطر کلاب د نویت اینتنس چگونه است؟

این عطر مشهور به جهت طراحی برای آقایان، نیازمند ظاهری مردانه پسند است‌‌. طراحان عطر کلاب د نویت اینتنس تصمیم گرفتند از رنگ مشکی برای این ادکلن استفاده کنند‌. به این صورت که یک بطری شیشه ای مشکی به همراه درب تمام مشکی و البته نگین کاری شده داشته باشد. یک زنجیر مشکی نیز از در این ادکلن آویزان است که ظاهری فوق العاده شیک و لوکس به ادکلن می دهد. در قسمت پایینی شیشه ادکلن عبارت Club de Nuit Intense for Men به صورت بسیار زیبایی چشم ها را می نوازد.

عطر کلاب د نویت اینتنس به لحاظ قیمت در دسته گران قرار می گیرد یا ارزان؟

این عطر مردانه بسیار اقتصادی تولید شده است بنابراین در گروه عطر های ارزان قیمت قرار می گیرد. اما به لحاظ کیفیت، عطری اصیل و درجه یک می باشد.

عطر کلاب د نویت اینتنس الهام گرفته از چیست؟

کمپانی آرماف یک سری عطر ساز داخلی دارد که این پرفیومر ها از عطر مشهور کرید اونتوس Aventus Creed الهام گرفتند و دست به طراحی و تولید این عطر دلنشین و جذاب زدند.

توضیح کوچکی در رابطه با برند آرماف:

کمپانی آرماف زیر مجموعه ی کمپانی بزرگ تری به نام استرلینگ پارفیمز است که این کمپانی بزرگتر تر خود صاحب چندین کمپانی آرایشی بهداشتی در امارات متحده عربی می باشد.

ماندگاری و پخش بو در عطر کلاب د نویت اینتنس به چه صورت است؟

نظر کارشناسان در رابطه با گروه بویایی عطر کلاب د نویت اینتنس چیست؟

پس از بررسی های انجام شده توسط کارشناسان، خوشبوکننده دی نایت در گروه بویایی چوبی ادویه ای یا Woody Spicy قرار گرفت.

رایحه های غالب در عطر کلاب د نویت اینتنس چیست؟

به محض اسپری کردن عطر کلاب د نویت اینتنس، اگر رایحه را استشمام کنید زیاد شبیه به کرید اونتوس به نظر نمی رسد. اما اگر اجازه دهید کمی زمان بگذرد و در نت های میانی و پایه آن را بو کنید، متوجه شباهت های زیادی بین آرماف و کرید اونتوس خواهید شد.

تمام افرادی که رایحه این عطر را استشمام کردند اتفاق نظر بر این داشتند که رایحه غالب در این عطر، رایحه لیمو، چوب درخت غان و آناناس است و سایر ترکیبات کمتر به مشام می رسند‌.

دسته بندی نت های کلاب د نویت اینتنس:

نت ابتدایی که از عطر کلاب د نویت اینتنس به مشام می خورد رایحه سیب، لیمو، ترنج، آناناس و انگور سیاه است.

در میانه های استشمام این عطر رایحه هایی چون رز، یاسمن و چوب درخت غان به مشام می رسند که این یعنی ترکیبات میوه ای جای خود را به ترکیبات گلدار می دهند.

در نهایت نت پایه ای که روی لباس بر جای می ماند، رایحه مشک، عنبر، نعناع هندی و وانیل است که بویی تلخ ولی لطیف و ملایم به شما می دهند. بنابراین:

  • نت ابتدایی: سیب، لیمو، آناناس، ترنج، انگور سیاه
  • نت میانی: رز، یاسمن، چوب غان
  • نت انتهایی: وانیل، مشک، نعناع هندی، عنبر

میزان ماندگاری و پخش بو و همچنین حجم عطر کلاب د نویت اینتنس چقدر است؟

ماندگاری و پخش بوی این عطر فوق العاده زیاد است چرا که با غلظت ادوتویلت تولید می شود.

این عطر را در حجم ۱۰۵ میل وارد بازار می کنند‌.

جمع بندی اطلاعات عطر کلاب د نویت اینتنس:

  • نوع عطر: ادوتویلت
  • برند: آرماف
  • طبع: خنک
  • سال تولید: ۲۰۱۵
  • گروه بویایی: چوبی ادویه ای
  • مناسب برای: آقایان
  • مناسب فصل: بیشتر تابستان

ماندگاری و پخش بو در عطر کلاب د نویت اینتنس به چه صورت است؟

روش هایی برای تشخیص ادکلن اصل از تقلبی:

برای تشخیص ادکلن اصل از تقلبی راه هایی وجود دارد که چند مورد از آن ها را بیان می کنیم. روش اول:

روی شیشه این عطر باید عبارت Fragrance Made In France هک شده باشد چون برند آرماف با این که یک برند صد در صد اماراتی است و دفتر مرکزی فروش آن نیز در امارات واقع شده است اما تولیدات آن در فرانسه انجام می شود. پس اگر عبارت Fragrance Made In Emirates را روی شیشه دیدید بدانید که ادکلن تقلبی است‌.

روش دوم:

برچسب سفید رنگ زیر کارتون که محتوای اطلاعاتی چون بچ نامبر است را با اطلاعات روی شیشه مقایسه کنیم‌. اگر این اعداد و ارقام یکی نبودند یعنی این ادکلن آرماف شما تقلبی می باشد.

روش سوم:

در این عطر سنگین است و قدرت پاشش زیاد و با کیفیتی دارد. اگر در هر کدام از این ها دچار شک شدید بدانید که ممکن است عطر شما تقلبی باشد.

عطر آرماف کلاب د نویت ورژن زنانه:

اگر شما زوجی دارید و می خواهید که ادکلن های ست و خوشبویی تهیه کنید، کلاب د نویت اینتنس پیشنهاد ما به شماست. عطر کلاب د نویت اینتنس زنانه ظاهری خانم پسند و صورتی رنگ دارد که بسیار مجذوب کننده می باشد. این دو عطر به صورت مکمل یکدیگر عمل می کنند.


منبع

دیدگاهتان را بنویسید