صفحه اصلی / دوره ای / فال هفتگی – فال هفته

فال هفتگی – فال هفته

فال هفتگی – از دوشنبه، ۲۱ تیر تا یکشنبه، ۲۷ تیر ۱۴۰۰

شما در این مطلب فال هفتگی متولدین ماه های زیر را می خوانید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به متولدین ماه مربوطه هدایت شده و فال این هفته خود را مطالعه نمایید.

فال هفتگی - فال هفته

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین

در شروع این هفته دقت کنید. چشمان خود را باز نگه دارید زیرا که اتفاقات ناگهانی در این هفته رخ می دهد! این موضوع باعث می شود که ناگهانی یکسری کارها را انجام دهید. ممکن است بدون فکر کردن صحبت کنید. شما می توانید کلمات خود را پیش از آن که به زبان بیاورید کنترل کنید. رازهایی تا چند هفته آینده برای شما نمایان می شود. تا شش هفته آینده شما به سختی کار می کنید و پول زیادی را نیز به دست می آورید!  فکر نکنید که آنچه دارید ارزش واقعی شماست.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

این هفته اخبار خوبی را برای شما دارد. علاوه بر این، در این زمان شما به سختی کار می کنید که منابع خود را تقویت کنید و در برخورد با دیگران متقاعد کننده به نظر برسید. در این هفته بیشتر از یک فرد جنگنده برای حقوق خود هستید و همینطور ممکن است برای حقوق دیگران نیز بجنگید. خوب بدیهی است، انرژی شما خیلی بالاست، به این معنی است که کارهای زیادی انجام خواهید. زمان مثبتی برای شما در زندگی است. این نعمت تنها یکبار در دو سال رخ می دهد بیشتر از آن بهره ببرید!

فال هفتگی متولدین خرداد

این هفته زمان خوبی برای برنامه ریزی برای زندگی حرفه ای و جایگاه اجتماعی تان است. همچنین زمان خوبی برای شروع مطالعه جدید یا پروژه ی آموزشی می باشد که برای حرفه شما کمک محسوب می شود. زمان مناسبی برای صحبت کردن با رئیس، همکاران، والدین، و افراد خاص می باشد. در این هفته متوجه خواهید شد که ارتباطات در ارتباط با مسائل کاری برای شما مهم خواهد شد.

فال هفتگی متولدین تیر

نیاز به تمرکز بیشتری دارد. چیزهایی را که نیاز دارید، مطالعه کنید. همچنین پروژه های نوشتاری و اسناد حقوقی خود را به اتمام برسانید. این موضوع شما را تشویق می کند تا مشتاقانه به سفر بروید و تجربه ای تازه به دست آورید و کارهای مختلفی انجام دهید. با این حال، اهداف خود را تعیین کنید و شروع به اجرا سازی کنید. درگیر گروه های مختلفی شوید مخصوصا گروه های ورزشی و کارهای ورزشی. ممکن است همچنین با شخصی رقابت کنید. این هفته مشغول هستید!

فال هفتگی متولدین مرداد

این هفته جاه طلبی شما افزایش می یابد. بلند پرواز خواهید شد زیرا با آن کاری که انجام می دهید شناخته خواهید شد. به همین دلیل است که تصمیم دارید به سختی کار کنید و به راحتی بر روی کارهای تان کنترل دارید زیرا که می خواهید رئیس خودتان باشید. توجه داشته باشید که در این دوره ای که هستید احتمالا درگیری با همکاران تان را خواهید داشت. با این حال، در ارتباط با ارث و میراث، مالیات، اموال مشترک و بدهی های تان بررسی داشته باشید.

فال هفتگی متولدین شهریور

به سختی کار می کنید زیرا که می خواهید در زندگی تان موثر باشید. با این حال، این هفته با دوستان و والدین خود بیشتر ارتباط داشته باشید. زمان خوبی برای روشن کردن و توضیح دادن در ارتباط با مسائل مهم است. انتظارات زیادی از تفکرات خود داشته باشید. در حالی که انرژی فکری شما بیشتر می شود و شما به سمت یادگیری و مطالعه سوق می یابید. احتیاط کنید و سعی نکنید که خودتان را با دیگران مقایسه کنید.

فال هفتگی متولدین مهر

یک زمان سرگرم کننده برای شماست زیرا از سفرهای اجتماعی، مسافرت ها و کارهای شاد با کودکان لذت خواهید برد. در این هفته توجه بیشتری به جزئیات در کارتان داشته باشید. میخواهید که همه چیز را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. زمان خوبی برای برنامه ریزی های دقیق برای اهداف تان می باشد. در شش هفته آینده روابط خوبی با همکاران تان خواهید داشت (از آن ها انتقاد نکنید.) این هفته باعث افزایش میل به زندگی زناشویی تان می شود. اما همچنین برای شما درگیری هایی در ارتباط با اموال مشترک و چگونگی مدیریت با آن ها را ایجاد می کند.

فال هفتگی متولدین آبان

تمرکز شما بر روی خانه و خانواده تان همچنان ادامه دارد، با این حال، خودتان را باید اماده کنید زیرا ممکن است شما با دیگران دچار مشکل شوید. این که برنامه های تان را به دیگران توضیح می دهید چیز خوبی است. اما باید صبور باشید مخصوصا در برابر دوستان نزدیک و والدین تان. از ذهن خود برای تفریح و سرگرمی استفاده کنید. از خواندن و نوشتن و بازی های فکری لذت ببرید!

فال هفتگی متولدین آذر

در این هفته به سفرهای کوتاهی خواهید رفت، مکالمات زیادی خواهید داشت و خواندن و نوشتن افزایش می یابد، هفته ای بسیار مشغولی در پیش دارید. با این حال، برخلاف گام های اجتماعی شما، تا حدودی از جامعه کنار بکشید. از در خانه ماندن لذت خواهید برد، و نیاز دارید که به زندگی شخصی خود بپردازید و آن را بررسی کنید. صحبت های خانوادگی بسیار مهم خواهند بود. ممکن است همچنین در این زمان خانه تان را تعمیر کنید. با این حال، نکته کوچکی که وجود دارد این است که مجبور هستید تا کار کنید و نیازهای خود را در اولویت قرار دهید. بهترین راه حل این است که برای خودتان کار کنید، اگر بتوانید.

فال هفتگی متولدین دی

همچنان بر روی پول تمرکز دارید. با این حال منتظر ملاقات با افراد جدید و سفر رفتن باشید. مکالمات با افراد دیگر برای شما رخ خواهد داد. حوادث به سرعت سپری خواهد شد زمانی که شما با دیگران در ارتباط با معاملات تجاری صحبت می کنید. این خیلی مهم است که در این هفته انعطاف پذیر باشید زیرا که همه چیز مدام در حال تغییر است. این موضوع شما را مستقل و صمیمی و مشتاق می سازد و هر چیزی را که می خواهید می توانید بیان کنید. لحظات عاشقانه، امور عاشقانه برای شما، رویدادهای هنری و ورزشی برای شما در این هفته وجود دارد. و البته فراموش نکنید که زندگی زناشویی تان در جریان است!

فال هفتگی متولدین بهمن

خوشبختانه توانایی جذب افراد و شرایط عالی را دارید. با این حال، این هفته دو تغییر عمده رخ خواهد داد. توجه شما به مشکلات مالی متمرکز می شود. در این مدت بیشتر به امور تجاری توجه خواهید کرد. ممکن است در ارتباط با مسائل حقوقی مذاکره کنید. در ارتباط با مسائل مالی برنامه ریزی خواهید کرد. با این حال، در این هفته پیشرفت های بزرگی خواهید داشت. احتمالا اختلاف خانوادگی برای شما در این زمان زیاد است. پس صبور باشید.

فال هفتگی متولدین اسفند

نسبت به روزهای دیگر نظر خود را به دیگران بگویید. هر آنچه را که به دیگران در ارتباط با خودتان می گویید متقاعد کننده است. ذهن شما طوری است که مسائل به سرعت پیش می روند. با این حال، خودتان را بهتر بیان کنید. به سفرهای کوتاهی بروید. این هفته شما سخاوتمند و قدرتمند خواهید یود. از این موضوع به نفع خود استفاده کنید.

۴٫۱
۳۷۰
رای

مطلبو دوست داشتی؟

در صورت تمایل این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

کپی برداری ممنوع !

© تمامی مطالب سایت ثبت شده و کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سایت تاروت رنگی به هر نحو غیر مجاز می باشد.

هر گونه کپی برداری از محتوای سایت تاروت رنگی پیگرد قانونی دارد.

استفاده از مطالب سایت تاروت رنگی در سایت های خبر خوان و دارای آی فریم نیز اکیدا ممنوع است.


منبع

دیدگاهتان را بنویسید