صفحه اصلی / بازیگران سریال پس از آزادی / عکس و بیوگرافی بازیگران پس از آزادی

عکس و بیوگرافی بازیگران پس از آزادی

بازیگران سریال پس از آزادی

عکس و بیوگرافی بازیگران پس از آزادی
بازیگران سریال پس از آزادی

سریال تلویزیونی پس از آزادی سومین تجربه کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر پس از سریال تاصبح است و این کارگردان پس از ۱۳ سال دوباره به تلویزیون بازگشته است! و باید منتظر ماند و دید این کارگردان چه مجموعه‌ ای را برای تلویزیون تدارک دیده است.

سریال بعد از آزادی اعلام شده بود در ۳۵ قسمت تولید می‌شود با اضافه شدن پنج قسمت دیگر به ۴۰ قسمت ۴۲ دقیقه‌ای رسید. سریالی که به خاطر نمایش مشکلات اقتصادی، فضای پس از آزادی از زندان، گرفتاری‌های اشتغال و خیلی از دغدغه‌های دیگر، درام سنگین به حساب می‌آید و شاید گزینه مناسبی برای این ایام باشد.

در خلاصه ی داستان آمده

هر روز با عطر گل‌ های باغ‌ های شهریار از خواب بلند می‌ شدم، مادرم خدابیامرز یه باغچه خوشگل داشت که همیشه سرش گرم بود. بنده خدا اکثر مواقع تنها بود. بابام که راننده بیابون بود صبح تا شب پشت نفتکش اش دنده عوض می‌ کرد و بنزین جا به جا می کرد. راه نزدیکش چهار پنج ساعت ترافیک انبار ری تا پمپ بنزینای جنوب و مرکز تهران بود. صبح ها زودتر می‌ رفت تا بار بهتر بهش بخوره. اگه هوا سرد بود و مشکلی برای مناطق سردسیر پیش نمی‌اومد، بارش رو عوض می‌کردن و می‌ فرستادنش سمت همدان، آذربایجان، کردستان چه می‌ دونم استان های سردسیر و برف گیر. این آخریا زیاد حالش میزون نبود خودش چیزی نمی‌گفت ولی ماها که می فهمیدیم. توی خونه‌ای که پدر مادر توش نباشه هیچی نمی تونه جاشونو پر کنه…

عکس و بیوگرافی بازیگران پس از آزادی

بازیگران سریال پس از آزادی

خسرو شهراز، رضا داوود نژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت،المیرا دهقان، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل کاشی، سام کبودوند، آزاده سیفی، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر،‌ رامین سیار دشتی، و … از بازیگران اصلی این سریال هستند.

عکس و بیوگرافی بازیگران پس از آزادی

المیرا دهقان بایگر تئاتر و تلویزیون متولد ۱۳۷۳ است. مدرک فوق‌ لیسانس صنایع غذایی دارد و بازیگری را در شیراز شروع کرده است. او بعد از چندین اجرای تئاتر در شیراز به تهران آمد و با کارگردانانی چون امیرضا کوهستانی، محمد یعقوبی و همایون غنی‌زاده همکاری کرد. اولین سریالی که المیـرا دهقان در آن نقش آفرینی کرد سریال ” همه چیز انجاست ” به کارگردانی شهرام شاه حسینی بود. المیـرا دهقان همچنین در سریال ” هشت و نیم دقیقه ” شهرام شاه حسینی بازی کرده است. در سریال هشت و نیم دقیقه وی ایفاگر نقش مریم مادر احسان بود که گریم سنگینی داشت.

………………………………………………………………………………………………………………………….

عکس و بیوگرافی بازیگران پس از آزادی

سام کبودوند بازیگر ایرانی متولد ۱۷ دی ماه سال ۱۳۶۱ در تهران و فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن می باشد و یک خواهر به نام سارا دارد. او فارغ التحصیل لیسانس مهندسی معدن و بازیگری را از تئاتر شروع کرد و در سال ۸۴ بهترین بازیگر مرد جشنواره دانشجویی شد و حالا در تلویزیون فعال است. او با بچه های دانشگاه شروع به تمرین تئاتر کرد تا اینکه در سال ۱۳۸۴ با نمایشی بنام ‘برادر شدن حسین بن منصور حلاج’ در تئاتر شهر و تالار قشقایی روی صحنه رفت.

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

عکس و بیوگرافی بازیگران پس از آزادی

آزاده سیفی متولد سال ۱۳۶۸ در مشهد و دانش آموخته رشته کارشناسی مهندسی عمران است که کار بازیگری را با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری آغاز کرده و سپس وارد سینما شد. آزاده سیفی بازیگر نقش نگار در سریال زندگی زیباست این بار در سریال پس ار آزادی مهمان خانه هایتان خواهد شد.

……………………………………………………………………………………………………………………………….

عکس و بیوگرافی بازیگران پس از آزادی

رضا داوود نژاد متولد سال ۱۳۵۹ در تهران و بازیگر اهل ایران است. وی فرزند علیرضا داوودنژاد کارگردان سینما است. وی داور هفدهمین دوره جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان (۱۳۸۱) بود. وی فارغ التحصیل دیپلمه رشته علوم انسانی می باشد، در خانواده هنری بزرگ شد و حالا ازدواج کرده و بازیگر سینما و تلویزیون است، مدتی نیز درگیر بیماری سختی بود. رضا در یک خاواده ۵ نفره در تهران بدنیا آمد. وی با خواهر مرحوم عسل بدیعی ازدواج کرده است.

………………………………………………………………………………………………………………………………

عکس و بیوگرافی بازیگران پس از آزادی

اندیشه فولادوند شاعر، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و موسیقی دان ایرانی متولد ۷ مهر ۱۳۶۱ در تهران است. اولین حضور حرفه‌ای او در سینما، ایفای نقش «نقره» در فیلم سربازهای جمعه به کارگردانی مسعود کیمیایی است. او در فیلم‌های مریم مقدس، اپیزودهای سه‌گانه ستاره‌ها، سنگ کاغذ قیچی، چهارانگشتی، سن پترزبورگ؛بچه مهندس و نیز ایراندخت به ایفای نقش پرداخته‌است.


منبع

دیدگاهتان را بنویسید