صفحه اصلی / عمومی / سئو Black Hat چگونه کار میکنه؟

سئو Black Hat چگونه کار میکنه؟

Black hat یک عمل در برابر راهنمایی های SEO است، استفاده می شود برای به دست آوردن سایت رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو. این تاکتیک های غیر اخلاقی برای جستجوگر را حل نمی کند و اغلب به مجازات موتورهای جستجو پایان می دهد. تکنیک های SEO عبارتند از کلمه کلیدی، مخفی کردن، و استفاده از شبکه های پیوند خصوصی.

ظاهر شدن در نتایج جستجو برای رشد کسب و کار حیاتی است، اما یک راه درست و غلط برای بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد. هنر تاریک SEO اشتباه است. کلاه سیاه SEO جستجوگر الگوریتم موتور جستجو است، به جای حل برای کاربر. به جای اینکه بتوانید به خوبی رتبه بندی صفحات موتورهای جستجو را به دست آورید، کلاه سیاه SEO از تاکتیک های سایه ای استفاده می کند تا شما را به آنجا برساند. استفاده مداوم از تکنیک های جستجوگر سیاه و سفید کلاه، به جای بهبود آن، به حضور شما در موتورهای جستجو آسیب می رساند.

What is a black hat SEO IncomeFlare Black hat SEO is said to have been the technique, strategies, and methods that are using illegal and malicious methods to try to increase website rank. In fact, in the black hat SEO, the goal is to increase the ranking of search engines and there is no focus on audiences and site users. Of course, people who work on black cybercrime will never follow Google’s certifications and only conclude: Getting to the front page of Google at the fastest time and at any cost.

بهبود وب سایت خود را با SEO موثر فنی. با انجام این ممیزی شروع کنید.

اگر شما به فضای جستجو جدید هستید، هدف موتورهای جستجو مانند گوگل بهترین نتایج را برای زمانی فراهم می کند که فردی جستجو را انجام دهد. آنها می خواهند مردم یک تجربه جستجوی عالی داشته باشند و اطمینان حاصل کنند که نتایج آنها شامل هرزنامه نیست. آنها این کار را به صورت خودکار از طریق الگوریتم یا اقدامات دستی انجام می دهند که هدف آنها تشخیص و جریمه کسانی است که در کلاه سیاه SEOمی کنند.

الگوریتم های موتور جستجو در طول زمان پیچیده تر شده اند، به همین دلیل شما باید از کلاه های کلاه سیاه در هر هزینه اجتناب کنید. کلاه سفید SEO یک روش بسیار بهتر برای انجام بهینه سازی موتور جستجو است. این یک رویکرد اخلاقی است که با شرایط و دستورالعمل های موتورهای جستجو مطابقت دارد. کلاه سفید SEO شامل ایجاد محتوای با کیفیت و یک تجربه کاربری کلی برای افراد بازدید کننده از سایت شماست.
کلاه سیاه SEO در مقابل کلاه سفید جستجوگرها

کلاه سیاه SEO در برابر دستورالعمل های تعیین شده توسط موتورهای جستجو می باشد و آنها را دستکاری می کند تا رتبه های بالاتر را به دست آورند. این می تواند منجر به پاک شدن کامل از نتایج جستجو و یا کسب موقعیت پایین تر شود. کلاه سفید SEO یک روش اخلاقی برای انجام SEO با ایجاد محتوای با کیفیت و یک تجربه کاربری خوب است.

این مقاله توضیح می دهد که چه تکنیک های جستجوگر سیاه و سفید کت و شلوار کلاسیک هستند، بنابراین می توانید مطمئن شوید که هنگام طراحی استراتژی جستجوی آلی خود آنها را اجتناب نکنید.
تکنیک های کلاه سیاه در جستجوگرها
کلمه کلیدی

کلمات کلیدی پر کردن اشاره به تمرین پر کردن مطالب خود را با کلمات کلیدی نامناسب در تلاش برای دستکاری که در آن صفحه رتبه بندی در صفحات نتایج جستجو. اضافه کردن چندین تغییرات از کلمات کلیدی که ارزش آنها را اضافه می کند تجربه ای بد برای کاربران ایجاد می کند. همچنین ممکن است صفحه شما را برای نمایشهای نامناسب رتبهبندی کند.

گوگل کلمات کلیدی را به عنوان توضیح می دهد:

فهرست شماره تلفن بدون ارزش افزوده قابل توجه
بلوک ها از لیست های متن لیست شهرستان ها و نشان می دهد یک صفحه وب سعی در رتبه بندی برای
تکرار همان کلمات یا عبارات به طوری که اغلب به نظر می رسد غیر طبیعی است.

در اینجا یک نمونه از کلمات کلیدی برای وب سایت فروش نرم افزار بازاریابی خارج از کشور است:

“ما در حال فروش نرم افزار بازاریابی خارج از کشور هستیم. نرم افزار بازاریابی خارج از کشور چیزی است که ما می فروشیم. اگر فکر میکنید نرم افزار بازاریابی خارج از کشور را در ارتباط با یکی از مشاوران نرم افزاری خارج از کشور ما در ارتباط قرار دهید. ”

من فکر می کنم شما موافق هستید، که به نظر می رسد مانند یک رکورد شکسته. این بسیار آسان است به نقطه و گوگل قادر خواهد بود به گفتن این مطلب برای تلفن های موبایل غیر طبیعی است.

شما ممکن است شوخی را شنیده باشید “یک کپی رایت نویس SEO می رود به یک نوار، کوره، میخانه، خانه عمومی، ایرلندی، متصدی، نوشیدنی، آبجو، شراب، مشروب …”. این شوخی مربوط به کلمه کلیدی است و نمونه ای دیگر از عمل است. کلمات همه شبیه یکدیگرند، اما آنها هیچ ارزشی ندارند، زیرا حتی یک جمله را رشته ای نمی دهند.

شما می توانید تحقیق کلمه کلیدی را برای پیدا کردن آنچه که مردم می خواهید انجام دهید، اما بیش از حد استفاده از این کلمات کلیدی در محتوای شما ایده خوبی نیست. به جای پر کردن مطالب خود با کلمات کلیدی نامناسب، تمرکز بر ایجاد محتوای مفیدی است که بر موضوعات بیش از کلمات کلیدی متمرکز است.
پنهان کاری

پنهان سازی شامل نمایش یک قطعه محتوا به کاربران و یک قطعه متفاوت از محتوا به موتورهای جستجو است. وب سایت هایی که کلاه سیاه را تمرین می کنند SEO به منظور ایجاد محتوا برای محتویات متنوعی از جمله محتوا به کار می رود. وب سایت های اسپم اغلب این کار را برای جلوگیری از ربات موتور جستجو در پیدا کردن محتوای هرزنامه که برای کاربران خدمت می کنند، انجام می دهند.

متناسب کردن محتوای شما با گروههای مختلف کاربران قابل قبول است. برای مثال، هنگامی که کسی از یک دستگاه تلفن همراه بازدید می کند، ممکن است اندازه وب سایت شما را کاهش دهد. شما همچنین ممکن است زبان یک صفحه را بر اساس کشوری که از آن بازدید می کنید تغییر دهید. یک ناشر مانند  ممکن است تبلیغاتی را که در یک صفحه نمایش داده می شود را تغییر دهد تا محتوای آنها را تامین کند. این مثال ها کاملا قابل قبول هستند. تا زمانی که شما فقط تغییر محتوا را برای خزنده موتور جستجو نشان نمی دهد.

در حالی که هیچ قانونی سخت و سریع برای تعیین آنچه قابل قبول است و چه چیزی وجود ندارد، بهترین توصیه من این است که از خودتان بپرسید آیا کاری که شما قصد انجام آن را برای کاربر حل می کنید چیست؟ اگر آن را انجام دهد، پس قابل قبول است. شما باید از موتورهای جستجوگر رنج می برید که خزیدن را انجام می دهند

In the SEO world, there are rules that must be observed. These rules are for ourselves, in compliance with them, in addition to creating a suitable environment and improving the user experience, we can increase the rank of your site in a perfectly principled manner, which never goes down. To increase site rank, you need to keep up to date with the latest Google changes and SEO techniques so you can be on the top of Google. Unfortunately, most black hat gamers, although familiar with the latest, actually want to overcome their 100-year-olds overnight and can not only be penalized by Google. In the remainder of this article, we plan to outline eight dangerous techniques used in black hat  SEO IncomeFlare.

 

این مطالب را نیز ببینید!

خرید وکیوم مردانه از فروشگاه اینترنتی رادمارت

وکیوم آلت تناسلی آقایان یک وسیله پزشکی و توانبخشی جنسی آقایان است و باعث بهبود …