صفحه اصلی / خرید رپورتاژ آگهی / راه های تشخیص فرش ۷۰۰ شانه اصل کاشان

راه های تشخیص فرش ۷۰۰ شانه اصل کاشان

راه های تشخیص فرش ۷۰۰ شانه اصل کاشان

فرش ماشینی کاشان از اولین و بهترین برندهای فرش در جهان است که توانسته است با مرغوبیت بالایی که دارد به عنوان رقیب فرش دستباف معرفی شود. فرش های ماشینی ممتاز کاشان از نظر شانه و تراکم در انواع: فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰، فرش ۱۰۰۰ شانه ماشینی تراکم ۳۰۰۰، فرش ۱۲۰۰ شانه درجه یک تراکم ۳۶۰۰، فرش ۱۵۰۰ شانه دستباف گونه تراکم ۴۵۰۰ و فرش های گل برجسته ماشینی تولید و روانه بازار می گردند.

برای معرفی هر یک از این قالی های ماشینی درجه یک باید ابتدا به تعریف شانه و تراکم فرش پرداخت. شناخت تعداد شانه و تراکم به خریدار کمک می کند که در هنگام خرید دچار تردید نشوند و با توجه به فضای مورد نیاز و بودجه اقدام به خرید نمایند. شانه و تراکم در اصل فشردگی الیاف فرش، استحکام فرش، مقاومت فرش، ارتفاع نخ خاب فرش و وزن فرش را مشخص می کند. افزایش این دو شاخصه، بر زیبایی و ظرافت فرش می افزاید و از قطر فرش که همان ارتفاع نخ خاب فرش است می کاهد. لطافت و دوام این محصولات به جنس نخ و با الیاف استفاده شده در ان ها بستگی دارد و هر چه تعداد تراکم در فرش بیشتر شود از ضخامت فرش کاسته می شود.

تشخیص شانه فرش ۷۰۰ شانه واقعی

تعداد شانه قالی ماشینی مربو ط به ریشه های موجود در یک متر عرضی فرش می شود. برای پی بردن به مقدار شانه هر فرش باید ده سانتی متر از گره های پشت فرش را شمرد. فرش های ۷۰۰ شانه از فرش های ماشینی زیبا و با کیفیت هستند که هر چند با تعداد کمتری گره در شانه فرش بافته می شوند ولی کیفیت و دوام زیادی دارند. درده سانتی متر فرش ماشینی ۷۰۰ شانه اصل ۷۰ گره وجود دارد. مضرب این تعداد گره در ده مساوی است با تعداد گره های یک مترعرضی فرش.

تشخیص تراکم فرش ۷۰۰ شانه واقعی

 تراکم فرش ماشینی نیز همان مقدار ریشه های موجود در ده سانتی متراز طول فرش است. برای شمردن تراکم طولی فرش ۷۰۰ شانه واقعی باید همانند شانه ریشه های ده سانتی متر از ریشه های فرش را شمارش کرد. هر چه تراکم طولی فرش ماشینی درجه یک ۷۰۰ شانه بیشتر باشد فرش استحکام و ظرافت بالاتری پیدا می کند و در نتیجه از طول عمر بیشتری برخوردار خواهد بود. فرش های ۷۰۰ شانه واقعی کاشان با تراکم ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ بافته می شوند و فشردگی بالایی در میان الیاف خود دارند.

قالی های ۷۰۰ شانه ماشینی کاشان به سه دسته: فرش ۷۰۰ شانه واقعی، فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی و فرش طرح ۷۰۰ شانه تقسیم می شوند. برای تشخیص قالی ماشینی ۷۰۰ شانه واقعی از فرش طرح ۷۰۰ شانه باید مواردی چون تعداد تراکم فرش، جنس الیاف فرش و دستگاه بافنده فرش را در نظر گرفت. بافت فرش با تراکم بالا و شباهت فرش ۷۰۰ به فرش دستباف از مهمترین راه های تشخیص اصالت فرش ماشینی هفتصد شانه درجه یک کاشان است.

قالی های هفتصد شانه واقعی کاشان جزء فرش های معروف و پرفروش بازاز فرش هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند. معروف ترین تراکم طولی قالی ماشینی هفتصد شانه کاشان تراکم ۲۵۵۰ است که معمولا با تعداد ۸ تا ۱۰ رنگ طبیعی بافته می شود. تعداد رنگ قالی ۷۰۰ شانه واقعی کاشان یکی از راه های تشخیص این محصولات از قالی های ۷۰۰ شانه تبدیلی و طرح ۷۰۰ شانه است.

این فرش ها با دستگاه های مختلفی بافته می شوند که معروفترین آن ها دستگاه hcpx2 است. دستگاه بافنده فرش های ۷۰۰ شانه ماشینی اصل کاشان از به روز ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات بافنده فرش ماشینی است. تعداد شانه و تراکم کمتر در قالی های ماشینی پرفروش هفتصد شانه واقعی کاشان باعث شده تا فرش ضخامت بیشتری داشته باشد و به همین دلیل مناسب افرادی باشد که از فرش استفاده بیشتری نسبت به مبلمان دارند.

تشخیص جنس الیاف فرش ماشینی ۷۰۰ شانه واقعی: چنان چه در قالی ماشینی ۷۰۰ شانه واقعی از الیاف مرغوب اکریلیک هیت ست شده استفاده شود نرمی و لطافت فرش در هنگام لمس فرش حس می شود و در ضمن فرش هیچ گونه پرزدهی نخواهد داشت. الیاف اکریلیک این فرش های ماشینی اصل مراحل هیت ست را گذرانده وضد حساسیت و بدون پرز شده اند.

قالی ۷۰۰ شانه اصل اکرولیک به وسطه داشتن مرغوبیت بیشتر نسبت به دیگر الیاف مصنوعی، دوام و ظاهر زیباتری دارد. پفکی بودن و حجیم بودن این نوع نخ خاب سبب می شود که میزان نخ مصرفی در فرش ۷۰۰ شانه کمتر شود و سرگره های فرش مشخص و واضح  باشند. فرش اکریلیک هیت ست ۷۰۰ شانه واقعی انعطاف پذیری زیادی دارد و شسست وشو، آسیبی به الیاف فرش نمی زند.

خصوصیات فرش ۷۰۰ شانه واقعی کاشان

فرش ۷۰۰ شانه واقعی کاشان دارای طرح و نقوش بسیار متنوعی است و قابلیت تطبیق با هر نو دکوراسیونی را داراست.

قالی ماشینی ۷۰۰ شانه واقعی در مقایسه با فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی و فرش طرح ۷۰۰ شانه دارای ضخامت بیشتری است.

قیمت فرش هفتصد ماشینی اصل نسبت به فرش های ماشینی دستبافت گونه کاشان بسیار مناسب تر و با صرفه تر است.

بافت فرش ۷۰۰ شانه واقعی تراکم ۲۵۵۰ کاشان با نقشه های فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش ۱۰۰۰ شانه امکان پذیر است.

فرش ۷۰۰ شانه واقعی درجه یک کاشان وزنی معادل ۴۲ یا ۴۳ کیلوگرم دارد و این وزن از فرش های تراکم بالا کمتر است.

فرش اکریلیک ۷۰۰ شانه واقعی تثبیت رنگی بالایی در برابر تغییر رنگ دارد و نور آفتاب و حرارت های غیر مستقیم موجب رنگ پریدگی فرش نمی شود.

فرش ماشینی اکریلیک هفتصد شانه واقعی درجه یک کاشان دارای رنگ های بسیار شاد و زنده می باشد و مقاومت بسیار زیادی در برابر پاخور شدن دارد.

تمامی طرح های قالی واقعی ۷۰۰ شانه برگرفته از فرش های دستباف هستند و مشاهده و شناخت طرح فرش از راه های تخیص فرش ۷۰۰ شانه اصل می باشد.

برای خرید فرش ۷۰۰ شانه واقعی متراکم کاشان می توان مکانی معتبر را انتخاب کرد. فروشگاه اینترنتی کالا فرش از مراکز فروش اینترنتی قالی ماشینی دستبافگونه ۷۰۰ شاانه اصل کاشان است که تمامی مدل های قالی وماشینی ۷۰۰ واقعی کاشان را با گارانتی و شناسنامه به فروش می رساند. در این مرکز بهترین و با کیفیت ترین قالی های درجه یک هفتصد شانه واقعی کاشان با قیمت کارخانه و ارسال رایگان به دست مشتری می رسند.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

در سایت بازی ماتریکس چه بازی هایی را می توانیم خریداری کنیم؟

در سایت بازی ماتریکس چه بازی هایی را می توانیم خریداری کنیم؟

سایت بازی ماتریکس در زمینه فروش بازی های پی اس ۴ و ایکس باکس فعالیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *