صفحه اصلی / عمومی / در املاک گرجستان چطور سرمایه گذاری کنیم؟

در املاک گرجستان چطور سرمایه گذاری کنیم؟

خرید ملک در گرجستان

بسیاری ترجیح می دهند در کشور های خارجی ملکی را خریداری نموده و از قطعا باید یک مقصد مشخص را انتخاب کنند که از نظر شرایط امنیتی، اقتصادی، فرهنگی، تجاری و… در وضعیت خوبی قرارگرفته باشد.

البته همیشه بحث هزینه و قیمت برای ما اهمیت بیشتری خواهد داشت و همواره به دنبال ارزان ترین ها هستیم. البته که در حال حاضر کیفیت نیز بررسی می گردد.

گرجستان سرزمینی است با فاصله ای کم از کشورمان که همین باعث شده توسط مشاور های خرید ملک بار ها نام گرجستان را به عنوان پیشنهاد های برتر شنیده باشید، آن ها دلایل منطقی و محکم خود را دارند.

تفلیس پایتخت این کشور است و با ورود به خیابان های اصلی آن امنیت و آرامش را کاملا احساس می کنید و این قطعا رکن مهمی برای انتخاب شما خواهد بود.

خرید ملک در گرجستان – در حال حاضر ایرانیان این کشور را برای ارزشگذاری مناسب ملک، قیمت ساخت پایین و هزینه مناسب مصالح به عنوان سرزمین ایده آلشان جهت خرید خانه انتخاب می کنند، در صورت علاقه به گسترش کسب و راه اندازی شغل نیز کمک های ویژه ای از سوی دولت این کشور در انتظار شما خواهد بود.

در املاک گرجستان چطور سرمایه گذاری کنیم؟

مزایای خرید خانه در گرجستان

نکته مهم اقتصادی افزایش سالانه ارزش ملک شما در این کشور می باشد که به صورت سالانه و تا هفت درصد نیز ثبت شده است و این می تواند به شما نوید یک سرمایه گذاری کاملا منطقی و هوشمند را داده و باعث شود که حتی شما این سرمایه را به صورت ارز – دلار حفظ کنید و در صورت نیاز استفاده کنید.

برخلاف دیگر کشورهای منطقه نظیر، ترکیه، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، کشور گرجستان از نظر آینده اقتصادی و روابط بین الملل وضعیت بهتری دارد.

در ادامه شما می توانید پس از دریافت اقامت، سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان برای دریافت شینگن اقدام کنید که اگر مقیم گرجستان باشید، اخذ آن بسیار آسان تر خواهد بود و لازم نیست که هفت خان رستم را طی کنید.

از نظر امنیت محیط این کشور باید بگوییم که گرجستان کم ترین نرخ جرم و جنایت را در طول چند سال اخیر در بین کشور های مختلف به خود دیده است و شما می توانید با خیال راحت در هر ساعت از شبانه روز، در خیابان های تفلیس قدم بزنید.

در املاک گرجستان چطور سرمایه گذاری کنیم؟

راهنمای خرید ملک در کشور گرجستان

امروزه هوش اقتصادی حکم می کند که شما سرمایه گذاری را در محیط امن و به دور از هر گونه جریان های مختلف و فراز و نشیب های اقتصادی به سرانجام برسانید، مسئله جدی دیگر برای شما، سفری آسان تر است به این صورت که با داشتن اقامت گرجستان می توانید سفر و اقامت راحت تری را به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و حتی ایالات متحده تجربه فرمائید.

وام های بانکی خاصی نیز در اختیار خریداران خانه قرار می گیرد که بسیار منعطف بوده و تقریبا با هر شرایطی سازگار خواهند شد.

شما به راحتی می توانید به خرید ملک و زمین در کشور گرجستان حاشیه امنی را برای خودتان، خانه و آیندگان ایجاد کنید و دغدغه های اقتصادی را تا حد زیادی حل کنید.

در املاک گرجستان چطور سرمایه گذاری کنیم؟

هلدینگ آریا با در اختیار داشتن بیش از ۱۰ شعبه رسمی، مجاز و تابلو دار در مراکز پرتردد گرجستان (تفلیس و باتومی) و دفاتر متعدد در ایران با قابلیت دسترسی آسان ضمن ارائه تمامی خدمات در هر شعبه، توانسته است خدمات را بصورت تفکیک شده و تخصصی در شعب مختلف ارائه دهد.

آریا بزرگترین و معتبرترین مرکز ارائه خدمات در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان

شعب سرمایه گذاری گرجستان

– شعبه مرجانشویلی: تفلیس، خیابان آقماشنبلی، شماره ۱۳۷٫
مدیریت: آقای مسعود یارمحمدی
تلفن مستقیم: ۰۰۹۹۵٫۵۵۵۵۱۳۳۳۳

شعب املاک گرجستان

– شعبه کالاکوری: تفلیس، مارجونی ساناپیرو، ساختمان کالاکوری، واحد ۳٫
مدیریت: آقای محمدرضا محمدی
تلفن مستقیم: ۰۰۹۹۵٫۵۵۵۵۲۳۳۳۳

تماس با هلدینگ آریا در ایران

– دفتر تهران: تهران، بلوار مرزداران، پلاک ١۵٢، طبقه ٢
مدیریت: آقای رامین صفری
تلفن مستقیم: ۰۲۱٫۴۴۹۵۰۶۸۰

این مطالب را نیز ببینید!

صنایع فلزی حفاظ آهن سازه

شرکت آهن سازه با بیش از ۱۵ سال سابقه و بیش از ۱۲۰۰ پروژه موفق …