صفحه اصلی / دانلود / دانلود رایگان قسمت ۳۴ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت ۳۴ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی

لینک دانلود رایگان قسمت ۳۴ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) در این نوشتار به شما ارائه خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر با ما تا پایان همراه باشید.

سریال اتاق قرمز یکی دیگر از درام های اجتماعی خانوادگی محبوب ترکی است که با قالبی خاص و ساختاری متفاوت ارائه شده است. این سریال در سال ۲۰۲۰ ساخته شده و درواقع از جدیدترین سریال های ترکی به شما می آید. کارگردانی این اثر را جم کارجی بر عهده داشته است. در این سریال که این روزها طرفداران پرشماری دارد بازیگرانی چون بینور کایا، صالح بادمجی، گلچین کولتوز شاهین و برخی دیگر از چهره های شناخته شده ترک بازی کرده اند.

ایده اصلی و اولیه ساخت سریال بنابر صحنه های تراپی در عروس استانبول گرفته شد. چیزی که از سوی مخاطبان با استقبال خوبی موجه شده است. در ادامه لینک دانلود قسمت ۳۴ سریال اتاق قرمز دوبله فارسی را در اختیار شما می‌گذاریم. با تکراتو همراه باشید.

دانلود رایگان قسمت ۳۴ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda)

سناریونویس این سریال چندی پیش و بعد از استقبال خوبی که از این اثر شد درباره نگارش داستان گفت که از داستان های روانشناختی واقعی الهام گرفته است. با توجه به نگارش دقیق فیلمنامه و مسائل دقیقی که در آن مطرح می شود، افراد بسیاری مایل به تماشای این سریال هستند.

بیان شیوا و روان نویسنده سریال، جذابیت زیادی به داستان بخشیده و در قالب زنجیره ای نامنتاهی، کل داستان در هر قسمت روایت می شود. هسته اصلی داستان حول محور یک روانپزشک و بیمارانش جریان دارد. در این سریال در هر قسمت روانپزشک مورد بحث با مراجعین به گفتگو می نشیند. گرچه نقش روانپزشک و دوستانش ثابت است، نقش بیماران و مراجعین به تناسب هر قسمت تغییر می کند.

دانلود رایگان قسمت ۳۴ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی
دانلود سریال ترکی Kirmizi Oda / دانلود قسمت ۳۴ سریال Kirmizi Oda دوبله فارسی / دانلود سریال ترکی اتاق قرمز

خانم دکتر مانولیا شخصیت ثابت داستان سریال اتاق قرمز است که یک کلینیک روانشناسی دارد. او همراه با با سه پزشک دیگر که در بخش کودکان، نوجوانان و بزرگ سالان هستند، مراجعان و بیماران متفاوتی را می بینند و برای درمان آن ها راهکار ارائه می دهند.

این سریال به طور کلی مشکلاتی که در جامعه وجود دارد را از دید روانشناختی بررسی می‌کند. از دیدن این سریال هیچگاه خسته نمی‌شوید و دوست دارید بارها و بارها این مجموعه را مشاهده کنید.

شبکه جم دوبله این مجموعه را انجام می دهد و هر شب آن را پخش می کند که به خاطر فیلمنامه جذاب و متفاوت این سریال و نیز بیان و ارائه راهکار برای مسائلی که شاید خود مخاطب با آن مواجه است، ببینندگان بسیاری هم دارد. شما می‌توانید در این مطلب به لینک دانلود سریال ترکی اتاق قرمز دسترسی پیدا کنید.

حال در ادامه مطلب برای دانلود دوبله فارسی سریال اتاق قرمز قسمت ۳۴ همراه تکراتو باشید. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت ۳۱ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت ۳۲ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی

ذانلود رایگان قسمت ۳۳ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی سریال اتاق قرمز قسمت ۳۴

دانلود رایگان قسمت ۳۴ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) دوبله فارسی
دانلود سریال ترکی Kirmizi Oda / دانلود قسمت ۳۴ سریال Kirmizi Oda دوبله فارسی / دانلود رایگان قسمت ۳۴ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda)
  • نام ترکی: Kirmizi Oda
  • بازیگران: بینور کایا، صالح بادمجی، گلچین کولتور شاهین، باران جان اراسلان، تولین اوزن
  • کارگردان: جم کارجی
  • نویسنده: بانو بوزکورت
  • زمان پخش: هر شب ساعت ۲۰ از جم سریز
  • ژانر: درام، روانشناسی
  • محصول: ۲۰۲۰ ترکیه

دانلود دوبله فارسی قسمت ۳۴ سریال ترکی اتاق قرمز از تلگرام با کیفیت ۲۴۰p: به زودی..

دانلود دوبله فارسی قسمت ۳۴ سریال ترکی اتاق قرمز از تلگرام با کیفیت ۴۸۰p: به زودی…

 

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت ۳۴ سریال اتاق قرمز (Kirmizi Oda) چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود سریال بارباروس ها (شمشیر مدیترانه) | Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı - مدیا۹۸

دانلود سریال بارباروس ها (شمشیر مدیترانه) | Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı – مدیا۹۸

دانلود رایگان سریال بارباروس ها شمشیر مدیترانه Barbaroslar: Akdeniz’in Kilici قسمت ۰۲ زبان اصل + …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *