صفحه اصلی / اپلیکیشن / دانلود اپلیکیشن همدم ؛ نحوه نصب و آموزش کار با برنامه همسریابی تبیان

دانلود اپلیکیشن همدم ؛ نحوه نصب و آموزش کار با برنامه همسریابی تبیان

دانلود اپلیکیشن همدم که برنامه ای برای همسریابی به صورت قانونی و دارای تاییدیه‌های حکومتی است در این نوشتار مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ادامه این مطلب با تکراتو همراه باشید.

همزمان با روز ازدواج اپلیکیشنی تحت عنوان همدم از گروه تبیان رونمایی شد. این برنامه نرم افزاری است رسمی و دارای مجوزهای قانونی که در حوزه همسریابی و مشاوره ازدواج فعالیت می‌کند. این برنامه در موسسه فرهنگی رسانه‌ای تبیان رونمایی شده است. با دانلود برنامه همدم برای اندروید و iOS می‌توانید وارد سامانه فراگیرهمسریابی این مجموعه شوید و با استفاده از آموزش‌ها و تست‌های روانشناسی خود را بهتر بشناسید و از طرف معرف‌ها و مشاورها گزینه‌های مطلوب برای ازدواج پیدا کنید.

در مراسم رونمایی از این برنامه گفته شد که «این پلتفرم قرار است پاسخگوی نیاز جوانان و خانواده‌ها در امر ازدواج باشد و در راستای تحکیم ازدواج و خانواده به عنوان دستیار عمل کند.» همدم دارای چهار سرویس همدم‌یاب، خدمات مشاوره‌ای، آزمون‌های روانشناسی و مجله آنلاین است که کاربران می‌توانند از خدمات آنها استفاده کنند.

دانلود اپلیکیشن همدم

نحوه نصب و آموزش کار با برنامه همسریابی تبیان

تاکنون بیش از ۷۵ هزار نفر در این طرح شرکت کرده‌اند و حدود ۳۵۰۰ ازدواج موفق ثبت شده است. با مراجعه به شبکه‌های اجتماعی مرتبط با این مجموعه می‌توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه پیدا کنید. یکی از مهمترین سوالات کاربران این است که در سامانه همدم طرفین برچه اساسی به یکدیگر معرفی می‌شوند. در سایت تبیان در این خصوص می‌خوانیم:

شناخت همدم از کاربرانش بر مبنای خوداظهاری افراد در زمان ثبت نام؛ مدارک ارسالی؛ آزمون های روانشناختی؛ راستی آزمایی بخشی از اطلاعات و تعاملات وی با معرف هنگام معرفی به دست می آید. از مجموع این موارد شاخص های متعددی به دست می آید که در پیشنهادات نرم افزار به کاربران و هنگام معرفی به کار گرفته می شود.

این سامانه و برنامه همدم زیر مجموعه تیم تبیان از سازمان تبلیغات اسلامی است. تبیان می‌گوید همه افراد می‌توانند از اپلیکیشن همدم برای اندروید و آیفون استفاده کنند و محدودیتی در زمینه محل سکونت و حتی سابقه ازدواج ناموفق قبلی وجود ندارد.

دانلود اپلیکیشن همدم ؛ نحوه نصب و آموزش کار با برنامه همسریابی تبیان
دانلود برنامه همسریابی همدم / دانلود برنامه همدم /دانلود اپلیکیشن همدم

کاربران حتی عکس یکدیگر را نمی‌بینند ؛ باگ یا رعایت حریم شخصی؟

شاید یکی از مهمترین معیارها برای افراد ظاهر فرد مقابلشان است. ولی برای آشنایی اولیه و معرفی به یکدیگر تبیان می‌گوید «عکس نمی تواند تصویر مناسبی از آنچه که هستید به فرد دیگر منتقل کند.» به همین دلیل این در اپلیکیشن تصاویر افراد وجود ندارد. این موضوع همچنین از سوء استفاده‌های احتمالی نیز جلوگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید:

سامانه همدم ؛ پلتفرم همسریابی بر بستر تلفن همراه

در سایت تبیان با اشاره به اینکه «عکس نمی تواند تصویر مناسبی از آنچه که هستید به فرد دیگر منتقل کند» آمده است:

 عکس قابل دستکاری است و بسیار مشاهده شده است که عکسها شبیه به صاحبانشان نیستند . ما در همسان گزینی بارها تجربه کرده ایم که عکس دلیل مناسبی برای رد یا قبول کسی نبوده است. آنچه که در ملاقات حضوری به دست می آید بسیار کامل تر از یک عکس بی روح است. در ملاقات حضوری شیوه بیان؛ میمیک چهره و زبان بدن به کمک فرد می آید تا شمای کامل تری از وی برای بیننده آشکار شود . لذا توصیه ما این است که هرگز دیدن عکس را به ملاقات حضوری ترجیح ندهید.

دانلود اپلیکیشن همدم ؛ نحوه نصب و آموزش کار با برنامه همسریابی تبیان
دانلود برنامه همسریابی همدم / دانلود برنامه همدم / دانلود اپلیکیشن همدم

آیا استفاده از برنامه همدم هزینه دارد؟

در اپلیکیشن همدم امکان خرید درون برنامه‌ای وجود دارد. پس از دانلود برنامه همدم برای آیفون و اندروید که لینک آن در ادامه مطلب قرار داده شده، این امکان نیز وجود دارد تا افراد با پرداخت هزینه بسته‌هایی را خریداری کنند که به آنها در جستجوی مورد مناسب به خود بیشتر کمک می‌کند. این موضوع می‌تواند انتقادهایی را به تیم تبیان وارد سازد. با این حال توجیه آنها این است که برای حفظ جریان درآمدی و ثبات این کار را انجام داده‌اند. اما آیا مسئله مهم ازدواج را می‌توان تبدیل به کسب و کار و محل درآمدزایی کرد؟

دانلود اپلیکیشن همدم ؛ نحوه نصب و آموزش کار با برنامه همسریابی تبیان
دانلود برنامه همسریابی همدم / دانلود برنامه همدم /دانلود اپلیکیشن همدم

با این حال، فرآیندهای ثبت‌نام، آزمون‌های روان‌شناختی و معرفی توسط معرفان همگی به طور رایگان و پس از نصب اپلیکیشن همدم برای آیفون/اندروید ممکن خواهد بود. در این زمینه در وبسایت تبیان می‌خوانیم:

پرداخت هزینه توسط کاربر هنگام جستجو علاوه بر اینکه به توسعه کار در کل کشور کمک می کند مانع از اثرات سوئی نظیر تنوع طلبی و ایجاد وسواس جستجوی مداوم جهت یافتن مورد بهتر در ذهن کاربر می شود. خرید بسته به شما امکان جستجوی بیشتر با ملاک ها و معیارهای خودتان می دهد.

دانلود برنامه همدم اندروید و iOS

این اپلیکیشن ۲۹ مگابایتی را می‌توانید برای گوشی‌های اندرویدی از لینکی که در ادامه می‌آید از کافه‌بازار دانلود کنید. کابران دستگاه‌های اپل نظیر آیفون و آیپد نیز می‌توانند از نسخه تحت وب (PWA) استفاده کنند که لینک آن نیز در ادامه ارائه خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن همدم برای اندروید از کافه بازار

اپلیکیشن وب نسخه PWA برای آیفون و کامپیوتر

آموزش کار با برنامه همدم

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن و دریافت کد فعالسازی وارد صفجه اصلی این برنامه می‌شوید. این برنامه دارای تب‌های مختلفی است و هر کدام از تب‌های دارای امکاناتی است که بالاتر به آنها پرداختیم. از جمله مجله همدم که در آن محتواهای آموزشی در خصوص خواستگاری، ازدواج، نامزدی، عقد و غیره قرار داده شده است و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

تصاویری از محیط کار برنامه (برای بزرگنمایی بیشتر کلیک کنید)

.

نظر شما در خصوص اپلیکیشن همسریابی همدم چیست؟ نظرات خود را در این خصوص در کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.


منبع

دیدگاهتان را بنویسید