صفحه اصلی / سریال ترکی روزگاری در چکوروا / خلاصه داستان قسمت ۳۳۲ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

خلاصه داستان قسمت ۳۳۲ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۳۳۲ سریال ترکی روزگاری در چکوروا را می توانید مطالعه کنید. این مجموعه ترکیه ای باء نام ” زمانی در چوکوروا ” نیز در ایران شناخته می شود. ژانر این سریال درام رمانتیک است و کارگردانان این سریال مورات سراچ اغلو می باشد. نخستین قسمت از این مجموعه در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۸ از شبکه آ تی وی پخش شد.

خلاصه داستان قسمت ۳۳۲ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

قسمت ۳۳۲ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

بهیجه که از دره خودش را پرت کرده، می‌میرد. دمیر و تکین با تمام حس نفرتی که بهش داشتند به جنازه اش چشم می دوزند. تکین میگوید اون دیگه الان به سزای اعمالش رسیده و بالاخره عدالت الهی برقرار شد. مژگان در آغوش فکرت گریه میکند و فریاد می زند.
غفور به خانه اش می رود. وقتی به هم ریختگی خانه اش را میبیند شوکه می شود. غفور با گشتن متوجه می شود که پول هایی که تو خانه داشته است را دزدیدن و با پریشانی و ناراحتی داد و فریاد می کند. همگی به خانه غفور می روند تا ببینند چه اتفاقی افتاده. ثانیه فکر می کندغفور مثل سری قبل، خودش پول ها را برداشته . ولی ایندفعه غفور این موضوع را انکار میکند. همان موقع راشید به عمارت می رود و به همه خبر میدهد قاتل هولیا کسی نبوده جزء بهیجه و این موضوع را زلیخا خودش با مدرک ثابت کرده است. سپس ماجرارو تعریف می‌کند از آنجایی که بهیجه پول نداشته، با ماشین مژگان فرار می کند که تکین گیرش می اندازد ولی قبل از اینکه دمیر بتواند بکشتش، او خودش را از دره به پایین  انداخته. همگی از این خبر شوکه می شوند و متوجه می شوند که دزدی از خانه غفور هم کار بهیجه بوده .
همه داخل شهر درباره موضوع بهیجه صحبت میکنند.

جنازه بهیجه به بیمارستان منتقل می شود. امید وقتی دمیر را می بیند برای پیدا شدن قاتل هولیا، دوباره مرگ مادرش را بهش تسلیت می‌گوید. وقتی دادستان به بیمارستان می رسد، می‌گوید احتیاجی به کالبد شکافی نیست و همینجوری گواهی فوت را صادر می‌کنند. دادستان به دمیر می‌گوید‌ که دیگه پرونده قتل مادرت هولیا بسته شد.دمیر به تکین می گوید که جنازه بهیجه را در چکوراوا دفن نکنند. تکین هم می گوید منم همین نظر را دارم و بهش می‌گوید‌ درباره اش با مژگان حرف می زنم . تکین به خاطر اینکه تو تمام این مدت با کسی که عشقش را کشته زیر یک سقف زندگی می کرده خیلی عصبانی است.

خلاصه داستان قسمت ۳۳۲ سریال ترکی روزگاری در چکوروا
قسمت ۳۳۲ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

زلیخا بر سر خاک هولیا می رود تا باهاش درد و دل و حرف بزند. زلیخا بهش می‌گوید که بالاخره قاتلت را پیدا کردیم و انتقامتو ازش گرفتیم و به سزای اعمالش رسید. زلیخا بهش میگه برای اینکه از دستت دادم خیلی حسرت میخورم. دمیر هم پیش زلیخا می رود. دمیر از تلاش های زلیخا برای پیدا کردن قاتل مادرش خیلی تشکر میکند. زلیخا بهش می‌گوید که کاری نکردم هولیا حکم مادر منم داشته. مژگان با حالتی داغون و ناراحت در خانه نشسته است. فکرت تمام تلاشش را می کند تا مژگان غذا بخورد، به خاطر همین به زور بهش غذا میدهند. مژگان که خیلی ناراحت است، با گریه و زاری به فکرت و تکین می‌گوید که دیگه نمی تواند پیش آنها در خانه زندگی کند چون از همچین پدر و عمه ای داشتن خجالت می کشد و باور نمی کند که آنها همچین کاری کرده باشند. تکین مژگان را دلداری می دهد و بهش می‌گوید‌ تو این وسط گناهی نداری، تو نباید خودت را با آنها قاظی کنی و یا به خاطر کارشان خجالت بکشی. تکین از مژگان میخواهد که بهیجه را در چکوروا دفن نکنند. مژگان بهش می‌گوید من خودم قصد داشتم که بهیجه را به استانبول ببرد دفن کند. تکین ازش عذر خواهی می کند و بهش می‌گوید که نمی‌تواند در مراسم عمه اش حضور پیدا کند. مژگان درکش میکند و بهش حق میدهد. تکین بهش میگوید من چتین را باهات می فرستم که اونجا تنها نباشی. فکرت به تکین می‌گوید من خودم با مژگان می‌روم. تکین نیز قبول میکند.

فردای آن روز، فکرت با مژگان به بیمارستان می روند تا جنازه را تحویل بگیرند و راهی استانبول شوند. در تمام مسیر مژگان با فکرت درد و دل می کند و از طرفی فکرت دلداریش می دهد و آرومش می کند.
دمیر و تکین با همدیگه در روزنامه اطلاعیه مطرح می کنند برای چاپ ، آن خبر نیز خبر پیدا شدن قاتل هولیا و رسیدن به سزای اعمالش است مطرح کرده اند.
فکرت و مژگان به استانبول رسیدند. سپس بر سر مزار بهیجه می روند و در حال تشییع جنازه اش هستند. مژگان که ناراحت است با حالی پریشان گوشه ای ایستاده است و از طرفی فکرت مژگان را به آغوش کشیده است. هیچ کس به مراسم ختم بهیجه نیامده و آنها تنها هستند.

۰ ۰ آرا

رأی دهی به مقاله

برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!

[کل: ۷ میانگین: ۲.۴]

منبع

این مطالب را نیز ببینید!

خلاصه داستان قسمت ۱۰ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان + عکس

خلاصه داستان قسمت ۱۰ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۱۰ سریال ترکی آپارتمان بی گناهان را می …

دیدگاهتان را بنویسید