صفحه اصلی / سریال ترکی روزگاری در چکوروا / خلاصه داستان قسمت ۳۰۵ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

خلاصه داستان قسمت ۳۰۵ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۳۰۵ سریال ترکی روزگاری در چکوروا را می توانید مطالعه کنید. این مجموعه ترکیه ای باء نام ” زمانی در چوکوروا ” نیز در ایران شناخته می شود. ژانر این سریال درام رمانتیک است و کارگردانان این سریال مورات سراچ اغلو می باشد. نخستین قسمت از این مجموعه در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۸ از شبکه آ تی وی پخش شد.

خلاصه داستان قسمت ۳۰۵ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

قسمت ۳۰۵ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

وقتی تکین به بیمارستان می رسد و میفهمد که ایلماز تو اتاق عمل رفته، با حالتی زار با گریه بر روی زمین می نشیند. پرستار میگوید که از مریضتون خون زیادی رفته و باید به او خون بدهید.
در خانه ثانیه پیش غفور می رود و با حرص و عصبانیت بهش می‌گوید که نمیتواند دیگه رفتارهای سودا را تحمل کند و نمی‌توانند هزینه خورد و خوراکشان را از عمارت به دست بیاورند به همین خاطر از غفور میخواهد که به آلمان برود.
فکرت با خودش مژگان را به دریا می برد. مژگان به خاطر کارهایی که فکرت کرده ازش تشکر میکند و بهش می‌گوید که از زمان جدا شدنش از ایلماز فقط به فکر خودش و کرمعلی است. فکرت نگاه معناداری بهش می کند و بهش می‌گوید که به مرور زمان دوباره عاشق می شود و باید به فکر زندگی شخصی خودش باشد.

و بعد از مدتی برای نهار باهمدیگه به رستوران می روند. کنار میزشان در رستوران زن و شوهری ازشون تعریف میکند و بهشون میگن که چقدر بهم دیگه میان. فکرت از آنها تشکر میکند و چیزی نمی‌گوید. زمانیکه بهیجه در کلوپ شهر است، همانجا خبر تصادف کردن ایلماز را می شنود و به سرعت به سمت خانه می رود. دمیر و فادیک خبر تصادف کردن ایلماز را به سودا میدهند.، سودا ناراحت می شود و برای سلامتیش دعا می کند. بعد از مدتی گولتن با عدنان به آنجا می روند و وقتی خبر تصادف را می شنود، شوکه ناراحت می شوند و گریه میکند.
شب هنگام تکین سر مزار هولیا می رود و در تنهایی با گریه باهاش حرف میزند و درد دل میکند. فکرت و مژگان تا شب بیرون هستند. پستانک کرمعلی در ماشین به زمین افتاده و مژگان آن را داخل داشبورد ماشین می‌گذارد. فکرت تمام وقت نگران این است که مژگان پرونده مدارک را نبیند. مژگان هم متوجه پرونده نمی شود و پیداش نمیکنه به خاطر همین به سمت خانه می روند و وقتی می رسند، بهیجه خبر تصادف ایلماز را بهشون میدهد. مژگان شوکه می شود و با فکرت سریع به سمت بیمارستان می روند. شرمین نیز به بیمارستان رفته و سر سلامتی میدهد . زلیخا همچنان با حالی پریشان و داغون در سالن نشسته و گریه میکند و منتظر خبری از ایلماز است.

خلاصه داستان قسمت ۳۰۵ سریال ترکی روزگاری در چکوروا
قسمت ۳۰۵ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

افرادی که سر صحنه تصادف حضور داشتن و دمیر را دیده بودن که چجوری ایلماز را نجات داد، برای تکین توضیح می دهند. تکین جلوی دمیر را میگیرد و ازش به خاطر نجات دادن جان ایلماز تشکر میکند و میگوید که او مدیون دمیر است، چون جان خودش را به خاطر انداخته است. دمیر در جوابش می‌گوید که وظیفه انسانیش بوده و هرکس دیگری تو این وضعیت گیر کرده بود، همین کار را انجام میداد. مژگان و فکرت بیرون می نشینند. مژگان با گریه با فکرت درد و دل میکند و بهش می‌گوید که خیلی ایلماز را اذیت کرده و در واقع هیچکدام از آنها مقصر نبوده اند و هر کدام قربانی شده اند. و در آخر سرش را روی شانه فکرت گذاشته و گریه میکند چون نگران است که ایلماز بمیرد.

عمل جراحی ایلماز تمام می شود و به بخش مراقبت‌های ویژه انتقالش میدهد. زلیخا با نگرانی از پشت شیشه اتاق ایلماز را نگاه میکند و منتظر می شود تا به هوش بیاید. دمیر پیش زلیخا میرود و زلخیا با دیدنش اورا بغل می کند و با گریه ازش به خاطر کمک و نجات دادن جان ایلماز تشکر میکند. بعد از مدتی زلیخا متوجه می شود که ایلماز به هوش اومده و سریعا دکتر را خبر میکند. زلیخا و تکین داخل اتاق می روند‌. ایلماز به سختی تلاش میکند تا حرف بزند و آنها از به هوش آمدن ایلماز خوشحال می شوند و خدارو شکر می کنند.

بیشتر بخوانید:

(بخش دوم) خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی روزگاری در چکوروا + عکس

۰ ۰ آرا

رأی دهی به مقاله

برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!

[کل: ۰ میانگین: ۰]

منبع

این مطالب را نیز ببینید!

همکاری سلمان خان ستاره بالیوود با سینمای ترکیه

همکاری سلمان خان ستاره بالیوود با سینمای ترکیه

با دیدار سلمان خان و وزیر فرهنگ ترکیه، کار فیلمبرداری فیلم “تایگر ۳” در استانبول …

دیدگاهتان را بنویسید