جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ همه استان ها

جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ همه استان ها


در اواسط مردادماه ۱۴۰۰ همچنان مسئله خاموشی ها، معضلی اساسی است. برای جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ همه استان ها با ما باشید.

اگرچه مسئله قطعی برق تابستانه به هیچ وجه مسئله غریبی نیست و همواره فصول گرما به قطع برق اختصاص داشته است، اما در سال جدید شمسی، اوضاع حتی از قبل هم پیچیده تر شده است. خاموشی هایی که زودتر از همیشه آغاز شد و شدت و حدتی بیش از همیشه نشان داد.

قطعی های برق سال ۱۴۰۰ از اواخر اردیبهشت ماه آغاز شد. وضعیتی که در طول خرداد ماه به ثبات رسید و سپس در اوایل تیر به اوج خود و وضعیتی دهشتناک رسید. خاموشی هایی چند نوبته و چندساعته در ببسیاری کلان شهرها!

مسئولین امر اما در بابا علت خاموشی های سال ۱۴۰۰ مسائلی از جمله سوخت نیروگاه ها، فرسودگی شبکه توزیع برق و البته تداوم خشکسالی ها را مطرح می کنند. در این میان برخی نیز از ارتباط فرایند استخراج ارزهای دیجیتال با قطعی برق می گویند. اما در هر حال این تفاوتی در وضعیت کمبود برق مدت اخیر ایجاد نمی کند. در ادامه به جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ خواهیم پرداخت.

جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

تابستان جاری از دشوارترین تابستان های سالیان اخیر است. از یک طرف خشکسالی های سالیان اخیر همچنان تداوم یافته است تا آب پشت سدها به طرز چشمگیری کاسته شود و در نتیجه از حجم تولید نیروگاه های برق آبی کاسته شود.

تداوم وضعیت خشکسالی سبب شده تا مسئولین با در نظر گرفتن نیاز پاییزه، نتوانند اب ذخیره سدها را آزاد کنند، چراکه این موضوع به طور مستقیم بر کشت پاییزه موثر است. اما در ادامه جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ را بررسی می‌کنیم.

جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد استان تهران

برای پیگیری دقیق و به روز اطلاعات خاموشی پایتخت از صفحه ای که در اختیاراتان قرار خواهیم داد استفاده کنید. اطلاعات خاموشی استان تهران و مناطق گوناگونش از جمله شهرهای حومه ای پایتخت، به طور روزانه در این صفحه به روزرسانی می شود.

جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ البرز

جزئیات خاموشی استان البرز، شهر کرج و سایر شهرهای حومه آن را از این لینک در دسترس خواهید داشت. برنامه های خاموشی این استان به طور روزانه به روزرسانی می شود.

جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ یزد

اطلاعات خاموشی استان یزد نیز به طور مدون برای امروز منتشر شده است. اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ برای استان یزد را در ادامه بررسی کنید. برای دانلود فایل PDF این برنامه اینجا کلیک کنید.

جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ مشهد

برای اطلاع از جزئیات قطعی های برق در استان خراسان رضوی و شهرستان های آن از این صفحه در سایت شرکت توزیع برق خراسان رضوی استفاده کنید.

جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ اصفهان

سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفته است که تا سه هفته آینده که بر اساس این مصوبه صنایع، برق مصرفی را کاهش می‌دهند قطعی برق نخواهیم داشت. البته اگر حوادثی اتفاق افتد یا موارد اضطراری ایجاد شود ممکن است ناپایداری‌ها و قطعی‌های موقت در شبکه ایجاد شود. از این رو، برای دسترسی به جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ شهرستان های اصفهان نیز توسط این شرکت به طور جداگانه منتشر شده است که می‌توانید از این صفحه استفاده کنید.

برنامه زمان بندی قطع برق ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ آذربایجان شرقی

با کلیک بر روی این لینک به صفحه اختصاصی وب سایت شرکت توزیع برق این استان هدایت می شوید. در اینجا نقشه استان آذربایجان شرقی به تفیکیک شهرستان ها و بخش ها را مشاهده می کنید. در اینجا برای اطلاع از زمان بندی خاموشی محل سکونت خود، روی نقشه شهرستان محل سکونت خود کلیک کنید.

برنامه زمان بندی قطع برق ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ آذربایجان غربی

برنامه زمان بندی خاموشی برای استان آذربایجان غربی و شهرهای تابعه توسط شرکت توزیع برق این استان منتشر شده است. برای اطلاع از این برنامه روی این لینک کلیک کنید.

برنامه قطع برق ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ چهارمحال و بختیاری

شرکت توزیع برق استان چهارمحال و بختیاری، اطلاعات خاموشی این استان و شهرستان های تابعه آن را منتشر کرده است. برای اطلاع از این برنامه به این صفحه در سایت توزیع برق چهارمحال و بختیاری مراجعه کنید.

زمان بندی خاموشی ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ استان اردبیل

شرکت توزیع برق استان اردبیل جدول قطعی برق اردبیل ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ را منتشر کرده است. برای اطلاع از جزئیات این برنامه از این لینک استفاده کنید.

برنامه خاموشی های ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ استان گیلان

با استفاده از این لینک به سایت شبکه توزیع برق استان گیلان بروید. در اینجا توضیحات کاملی با نام شهرستان ها وجود دارد که شما را درباره برنامه قطع برق گیلان ۱۳ مرداد راهنمایی خواهد کرد.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ استان فارس

اطلاعات خاموشی استان فارس نیز در قالب فایل اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ برای این استان منتشر شده است. برای دانلود فایل PDF خاموشی‌های این استان در اینجا کلیک کنید. برای دسترسی به منطقه بندی و آدرس‌ها به سایت استان فارس مراجه کنید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ کردستان

زمان بندی خاموشی امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ برای استان کردستان منتشر شده است که در ادامه می توانید آنرا بررسی کنید. برای اطلاع از این برنامه به این صفحه در سایت توزیع برق کردستان مراجعه کنید

برنامه قطع برق ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ گلستان

جزئیات برنامه خاموشی استان گلستان را از این لینک می توانید در دسترس داشته باشید. در اینجا جز جدول خاموشی گروه بندی ها، شما به اطلاعات خاموشی ها به تفکیک شهرستان و مناطق صنعتی نیز دسترسی دارید.

جدول قطعی برق امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ استان کرمان

جزئیات قطعی برق استان کرمان برای ۱۳ مرداد منتشر شده است. برای اطلاع از جدول خاموشی استان کرمان، می‌توانید به سایت شرکت توزیع برق استان کرمان مراجه کنید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ قزوین

اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ برای استان قزوین منتشر نشده است. برای پیگیری ساعات خاموشی این استان می‌توانید از صفحه زمان بندی قطع برق قزوین ۱۴۰۰ استفاده کنید.

زمان بندی خاموشی امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ مازندران

اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ استان مازندران منتشر شده است. برای کسب اطلاع از خاموشی، فایل PDF را از اینجا دانلود کنید.

برنامه قطع برق ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ هرمزگان

این لینک مربوط به صفحه اختصاصی خاموشی های استان هرمزگان است. در اینجا شما با استفاده از اطلاعات موجود از خاموشی محل کار یا سکونت خود مطلع خواهید شد.

برنامه قطع برق ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ایلام

با استفاده از این لینک شما به صفحه اختصاصی خاموشی ها در شرکت توزیع برق استان ایلام هدایت خواهید شد. در اینجا شما برنامه خاموشی های ایلام را به تفکیک شهرستان در دسترس دارید.

برنامه قطع برق ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ بوشهر

جزئیات خاموشی بوشهر برای ۱۳ مرداد نیز مشخص شده است. اطلاعات خاموشی در استان بوشهر و شهرهای آن را با استفاده از این لینک در دسترس خواهید داشت.

زمان بندی خاموشی های امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ خراسان جنوبی

اطلاعات و جزئیات برنامه خاموشی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند به طور روزانه به روز رسانی خواهد شد. اطلاعات و جزئیات مربوط به هر روز را از این لینک مشاهده کنید.

زمان بندی خاموشی های امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ خراسان شمالی

جزئیات و اطلاعات خاموشی استان خراسان شمالی به مرکزیت بجنورد را با شهرستان های تابعه اش در این لینک مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص زمان بندی خاموشی امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید