صفحه اصلی / ارز دیجیتال / توکنی که ظرف چند ساعت ۵۵۰ درصد رشد کرد ؛ دانجن سواپ (Dungeonswap)

توکنی که ظرف چند ساعت ۵۵۰ درصد رشد کرد ؛ دانجن سواپ (Dungeonswap)

دانجن سواپ ؛ توکنی که ظرف چند ساعت ۵۰۰ درصد رشد کرد. یکی از رمزارزهای قابل جمع آوری یا NFT امروز پامپ بزرگی داشت و به بزرگ تر سود بازار در ۲۴ ساعت گذشته تبدیل شد. با تکراتو همراه باشید.

رمزارز دانچن سوآپ (Dungeonswap) یکی از توکن های غیرمثلی است که امسال وارد بازار شده است. قیمت آن در حال حاضر حدود ۱٫۹۵ دلار است و حجم بازار آن از ۱۲۰ هزار دلار فراتر رفته است. این مقدار اگرچه که در مقایسه با سایر رمزارزها چشم‌‌گیر نیست اما در بین بهترین توکن های NFT رقم بدی به شمار نمی‌آید.

رمزارز Dungeonswap یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال ۲۰۲۱ به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم بایننس کوین ساخته شده است. این ارز دیجیتال حدود ۲ ماه پیش عرضه شد و حدود ۹۴۰ هزار کوین از آن موجود است.

بیشتر بخوانید:

ددی دوج (Daddy Doge) چیست و چگونه بخریم؟

توکن DND در طول ۲۴ ساعت گذشته ۵۴۳٫۳۳ درصد رشد داشته است و در فهرست گینرهای بازار در رده اول قرار دارد. در جدول زیر ۱۰ مورد از بهترین ارز های دیجیتال امروز رو مشاهده کنید.

توکنی که ظرف چند ساعت ۵۵۰ درصد رشد کرد ؛ دانجن سواپ (Dungeonswap)
توکن دانجن سواپ در طول ۲۴ ساعت گذشته بیشترین میزان سود را در بازار داشته است.

پیشتر در تکراتو اطلاعاتی درباره سرمایه گذاری در NFT و نحوه ساخت توکن NFT گردآوری کردیم که ممکن است برای شما جالب باشد. همینطور پیشنهاد می‌شود لیستی از بهترین مارکت پلیس NFT در سال ۲۰۲۱ را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید:

.

 نظر شما در خصوص توکن دانجن سواپ چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در میان بگذارید.


منبع

دیدگاهتان را بنویسید