صفحه اصلی / آموزش ست کردن برای هر رنگ کفش و لباس مردانه / ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی | استایل آقایان

ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی | استایل آقایان

ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی

ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی : معمولا در نگاه اول ، سلیقه مردان بر اساس ظاهر کفش و نحوه ست شدن کفش با لباس قضاوت می شود. به تازگی تغییرات چشمگیری در نحوه چیدن کفش با لباس مردانه ایجاد شده است ، که برخی از آنها حتی کاملاً با اصول اولیه دنیای مد متفاوت است. مثل پوشیدن کفش های رسمی با شلوار جین یا کفش های نخی با کت و شلوار!

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان دلیل اصلی انتخاب این تغییرات در جامعه موضوع تطابق رنگ هاست در واقع به دلیل استفاده صحیح از هنر تنظیم رنگ کفش با لباس بسیاری از باورهای سنتی درباره استایل کلی ما تغییر کرده است.

ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی | استایل آقایان

فهرست مطالب این صفحه:

چگونه می توان بهترین ترکیب رنگ برای کفش و لباس را پیدا کرد؟

معمولاً در کمد هر یک از ما یک جفت کفش مشکی پیدا می کنیم. زیرا امکان ندارد لباسی داشته باشید که مشکی نباشد. از طرف دیگر ، علاوه بر رنگ هایی مانند سیاه و سفید ، که بسیار رایج هستند نمی توان از نیاز به کفش در رنگ های قهوه ای ، خاکستری و یا حتی شاد چشم پوشی کرد.

زیرا طبق تجربه ، اصول تعیین رنگ کفش با لباس نیاز به تنوع دارد. برخی قوانین اساسی در این زمینه وجود دارد که می توانیم در انتخاب رنگ کفش ، هر روز صبح قبل از رفتن به محل کار  در نظر بگیریم:

✅انتخاب رنگ مشکی همیشه از هر رنگ دیگری هوشمندتر است.

✅رنگهای تیره معمولاً از رنگهای روشن موثرتر هستند.

✅کتونی سفید بهترین انتخاب برای روزهایی است که ما اصلاً حوصله نداریم و می خواهیم با لباس ورزشی به سر کار برویم.

✅گاهی اوقات فرقی نمی کند کفش های ما چه رنگی باشند ، زیرا ما قبلاً یک لباس رنگ خنثی انتخاب کرده ایم.

✅گاهی اوقات می توانیم برای شروع یک روز آرام در محل کار یک کفش به رنگ (خاکستری) با کت و شلوار رنگ روشن فکر کنیم.

✅ما حتی می توانیم شدت رنگ های تیره لباس های خود را با یک کفش با رنگ خنثی تنظیم کنیم. مثل قرمز با سفید!

✅ما نباید اهمیت تطبیق پیراهن های سفید ، صورتی یا آبی روشن را با کت و شلوار و کفش مشکی نادیده بگیریم.

ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی | استایل آقایان

ست کفش مردانه

در این مقاله سعی شده است دستورالعمل های لازم در مورد نحوه ست شدن رنگ کفش با لباس مردانه ذکر شود. بنابراین شاید قبل از تصمیم برای خرید یک مجموعه کامل لباس به مهمانی بروید یا در یک جلسه کاری مهم شرکت کنید.

چگونه رنگ لباس را ست کنیم؟

رنگهای مشابه معمولاً تناژ یکسانی دارند و به خوبی با هم ترکیب می شوند. رنگهای مکمل می توانند تضادی متعادل در ظاهر استایل ما ایجاد کنند.

به همین دلیل گاهی اوقات هنگام ست رنگ کفش با لباس های خود مجبوریم از رنگ های مکمل تقسیم شده استفاده کنیم رنگهای سه رنگ که در چرخه در یک فاصله از یکدیگر قرار دارند. آنها می توانند بدن ما را شیک تر نشان دهند.

ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی | استایل آقایان

آموزش ست کردن برای هر رنگ کفش و لباس مردانه:

استایل مردانه با کفش مشکی

معمولاً برای یک جلسه رسمی ، رنگ مشکی بخش مهمی از استایل ما است. به عنوان مثال ، به شکل کراوات یا کفش مشکی برخلاف تصور بسیاری از مردم ، پوشیدن لباس یا کفش مشکی یا آبی باعث نمی شود ما افتخار کنیم و برعکس یک انتخاب کاملا هوشمندانه است.

زیرا می توان آنها را به راحتی با هر رنگی از با بقیه استایل  ما ست کرد. اگر قرار است شلوار راحتی بپوشیم بهتر است به فکر کفش مشکی یا قهوه ای غیررسمی باشیم و اگر اصرار داریم کفش های مشکی با شلوار جین بپوشیم  بهتر است سراغ انواع مختلف بوت برویم.

ست کفش قهوه ای مردانه

کفش های قهوه ای رسمی اساساً با هر رنگی ست می شوند. بجز یک جفت کت و شلوار مشکی! هرچه رنگ قهوه ای کفش ما تیره تر باشد راحت تر می توان آن را با رنگ های متضاد مانند سرمه ای یا خاکستری ست کرد. از طرف دیگر طبق تجربه ، پوشیدن یک کفش غیر رسمی یا چرم قهوه ای تیره با شلوار جین تیره می تواند جلوه ای عالی به ما بدهد.

ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی | استایل آقایان

ست کفش مردانه زرشکی

اگرچه کفش های زرشکی مورد پسند ما نیستند اما معمولاً مانند کفش های قهوه ای عمل می کنند تا رنگ کفش با لباس هماهنگ شود.

انتخاب یک کفش زرشکی رسمی با کت و شلوار مشکی یا زرشکی می تواند ما را از سایر آقایان در مهمانی ها متمایز کند. طبق تجربه در استایل های اسپرت و غیر رسمی  بهتر است کفش های جیر سرمه ای خود را با لباس های روشن ست کنیم.

ست کفش مردانه آبی

رنگ آبی معمولاً برای ساخت کفش های معمولی و حتی کتون استفاده می شود و به ندرت می توانیم کفش های چرمی آبی را در فروشگاه ها پیدا کنیم.

برای مهمانی های عصرگاهی توصیه می شود با شلوار روشن و پیراهن روشن مانند سفید یا خاکستری به کالج نبوکدنصر آبی تیره بروید. از طرف دیگر ، چکمه های جیر آبی زیبا برای زمستان طراحی شده اند که با شورت های رسمی زیبا به نظر می رسند.

ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی | استایل آقایان

ست کتونی سفید مردانه

به تازگی  برخی از کفش های کتونی سفید به گونه ای طراحی شده اند که می توانیم آنها را با کت و شلوارهای کم رنگ و روشن رنگی ست کرده و ظاهری کلاسیک به استایل خود بدهیم.

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که همیشه پوشیدن کتونی سفید با شلوارک، شلوار جین ، تی شرت و لباس ورزشی هر رنگی متداول بوده است. یعنی آنها بخشی جدایی ناپذیر از استایل های ورزشی ما هستند برای انجام کارهای خارج از خانه یا حتی برای مهمانی های عصر.

ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی | استایل آقایان

ست کتونی رنگی مردانه

روزی روزگاری ، از کتونی های رنگی فقط برای ورزش استفاده می شد. اما امروزه با عضویت در اکثر استایل های روزمره و حتی برخی از ما در محل کار ، از کتونی های رنگی استفاده می کنیم تا روحیه و فضای کار را شادتر کنیم.

از اونجایی‌که با وجود کفش‌های کتونی رنگی یه مقدار رعایت اصول ست کردن رنگ کفش با لباس مشکل؛ معمولا خیلی از ما ترجیح می‌دیم این مشکل رو با پوشیدن جین و یا شلوارهای کتون رنگ روشن حل کنیم.

طبق تجربه بهتره در مورد کفش‌های کتونی رنگ جیغ مثل قرمز یا نارنجی، به سراغ لباس‌های کاملا روشن مثل سفید یا خاکستری و یا کاملا تیره مثل مشکی بریم، تا ظاهر ما کمی آروم‌تر جلوه کنه.

ترکیب رنگ استایل شیک آقایان با کفش و کتانی | استایل آقایان

سخن آخر:

به طور کلی انتخاب استایل های تک رنگ و یکنواخت همیشه ساده ترین گزینه برای همه بوده است. اما در نهایت طبق تجربه ، منجر به یک وضعیت روحی کسل کننده شد.

بنابراین بهتر است ما از امروز کار خود را شروع کرده و با مطالعه مطالب و مشاهده تصاویر مختلف ایده بگیریم ، تا بتوانیم بهترین روش را برای ست کردن رنگ کفش با لباس و چیدمان سبک های مختلف لباس در آن انجام دهیم.

در این مقاله سعی کردیم برخی از قوانین جسورانه مد را به شما معرفی کنیم. با این حال می‌دانیم همه افراد که از قوانین قدیمی و سختگیرانه پیروی می کنند تا استایل خود را تضمین کنید. استفاده از قوانین تعیین شده در اجتماع باعث می شود ۱۵ سال بعد با دیدن عکس های امروزی شیک به نظر برسید.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

انتخاب بهترین جنس پارچه پالتو زنانه + مدل پالتو | استایل زنانه

انتخاب بهترین جنس پارچه پالتو زنانه + مدل پالتو | استایل زنانه

انتخاب بهترین جنس پارچه پالتو زنانه + مدل پالتو انتخاب بهترین جنس پارچه پالتو زنانه …

دیدگاهتان را بنویسید